Не забудьте поширити ❤️

У період війни сотні українських брендів зазнали великих збитків чи повністю призупинили роботу на невизначений термін.

Малому та середньому бізнесу України дуже потрібна підтримка. Це добре відчули на собі й власники брендів SWATTI та PENTRO.

«Як і багато наших колег, ми втратили 90% продажів, – кажуть засновники платформи,– і, маючи досвід світової електронної комерції, ми вирішили об’єднати більше 100 українських брендів на одній платформі, щоб допомогти їм продовжувати роботу та популяризувати українські товари разом на ринку Європи» – пояснюють Петро та Володимир.

Сьогодні їхня місія — зібрати якомога більше виключно українських брендів, яким потрібна допомога чи цікавить вихід на Європейський ринок.

Як це працює?

Людина може замовити бокс на будь-яку суму та отримати випадкові бестселери відрізних українських брендів.Або ж обрати товари самостійно у каталозі.

Проєкт UKRAINIAN BRANDS націлений на Європу та світ.

Тому зараз, команда у пошуках нових партнерів, а саме брендів, що хочуть долучитись до ініціативи. Переглянути сайт маркетплейсу можете англійською мовою.

Контакти: +380 93 150 9863  Telegram

ukrainian.brands100 – Instagram

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu