Не забудьте поширити ❤️

Український венчурний фонд Flyer One Ventures запустив ініціативу 20 Startups with Ukrainian Founders to Invest in. Наразі шукають 20 стартапів, яким допоможуть із медіапідтримкою на міжнародній арені, а також фонд сприятиме залученню інвестицій.

У березні 2022 року USF провів дослідження українського ринку стартапів. За його результатами, станом на березень — 28% українських стартапів припинили свою роботу через війну, а 46,7% — працюють частково. Також є проблеми й із фінансовою частиною: 41,1% стартапів не мають заощаджень і фінансових можливостей для продовження діяльності.

Flyer One Ventures допоможе 20 стартапам вийти на міжнародний ринок і залучити інвестиції. Як стати одним із них - startups, news, investytsiyi, vijna, businessFlyer One Ventures допоможе 20 стартапам вийти на міжнародний ринок і залучити інвестиції. Як стати одним із них - startups, news, investytsiyi, vijna, business

Власне, для того, щоб підтримати українські проєкти, венчурний фонд Flyer One Ventures створив кампанію 20  Startups with Ukrainian Founders to Invest in. 20 українським командам обіцяють допомогти потрапити або більше розкритися на міжнародному інформаційному полі, а також посприяти пошуку інвестицій.

«Українська стартап-екосистема сьогодні, як ніколи, потребує підтримки інвесторів. Багато стартапів уже адаптувалися до нових реалій і є інвестиційно привабливими, але мають складнощі з пошуком інвесторів. Ми хочемо використати наші тісні зв’язки з журналістами найбільш популярних світових видань, щоби розповісти про перспективні українські стартапи та показати їхню привабливість на міжнародних медіамайданчиках у добірці 20  Startups with Ukrainian Founders to Invest in.  Адже після нашої перемоги вони залишаться великим драйвером економіки, будуть створювати ще більше робочих місць і сплачувати податки», — зазначає генеральний партнер фонду Віталій Лаптенок.

Для того, щоб потрапити до пулу 20 стартапів, необхідно заповнити форму до 10 травня включно. У ній треба розповісти про свій проєкт, свої рішення та виклики у воєнний час. Ця інформація стане ключовою для потенційних інвесторів і західних медіа.

Податися можуть проєкти, які відповідають наступним вимогам:

  • більша частина виторгу стартапу надходить не з країн Східної Європи;
  • більша частина доходу генерується міжнародною командою;
  • засновники стартапу — українці, частина співробітників з України, і їм надається необхідна підтримка.

Що відомо про фонд

Flyer One Ventures (F1V) інвестує в стартапи B2B & Enterprise SaaS, EdTech, мобільні застосунки, ігри, FoodTech та інші на стадіях Seed і Series A. Команда фонду допомагає талановитим засновникам портфельних компаній розвивати бізнес за допомогою онлайн-маркетингу, продуктової, фінансової, юридичної експертизи, PR, брендингу та наймання R&D-професіоналів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu