Діти, Новини, Пресрелізи

Вперше у Львові впроваджена система VR-вакцинації для діток

15 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У Львові стартує нова унікальна система вакцинації діток без страху та сліз. Медичний центр Лелека-UP перший серед клінік Львову запустив вакцинацію діток з використанням VR-технології. Новий спосіб стандартної процедури щеплення – це чудовий антистрес та засіб немедикаментозного знеболення.

VR-система вакцинації забезпечує унікальну можливість для коригування відчуття болю через вплив на увагу, емоції, зір, пам’ять та слух дітей. Окуляри віртуальної реальності, які застосовуються у медичному закладі для пацієнтів віком від 5-ти років, створюють повне відчуття реальності, завдяки дисплею з роздільною здатністю 4К і 75 кадрів на хвилину демонструють якісне зображення. Також пристрій передбачає систему кругового огляду на 360 градусів.

Вперше у Львові впроваджена система VR-вакцинації для діток - press-release, news, dity

«Зазвичай щеплення викликають у дітей страх, біль та сльози… Натомість, нова методика вакцинації нівелює ці відчуття, адже віртуальні окуляри допомагають дитині занурюватися у візуальний ряд, який вона бачить, сприймаючи його, як своєрідну реальність. Тобто, малюк може ставати героєм мультфільму, гри чи історії. Це є чудовим відволікаючим фактором та перетворює процедуру щеплення на цікаву мандрівку. До речі, діти, які вже пройшли процедуру VR-вакцинації, з нетерпінням чекають на наступне щеплення із дивовижною історією», – говорять у Лелека-UP Львів

Про Лелеку

Пологовий будинок “Лелека” – сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

Пологовий будинок «Лелека» – перший та єдиний госпітальний заклад акредитований JCI – золотий стандарт якості в охороні здоров’я у світі, що пройшов акредитацію від американської комісії JCI.

Пологовий будинок «Лелека» – це новітнє обладнання, інноваційні підходи і сучасні технології, світові медичні стандарти, що застосовуються в гінекології, родопомочі, інтенсивній терапії та реанімації новонароджених.

За 5 років роботи нам довірились пацієнти з 30 країн світу.

Переможець Української народної премії у номінації «Найкращий пологовий будинок року» – 2017, 2018, 2020 і в 2021 роках.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu