Новини

Interview Warmup – Google запустив симулятор співбесід

23 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У рамках ініціатив Grow with Google і Career Certificates компанія Google запустила Interview Warmup. Інструмент дозволяє підготуватися до співбесіди, а саме – попрактикуватися у відповідях на типові запитання, що можуть прозвучати на інтерв’ю. 

  • На основі штучного інтелекту Interview Warmup ставить запитання та транскрибує письмові або голосові відповіді в режимі реального часу. Далі ШІ аналізує їх та пропонує покращення: наприклад, людина може дізнатися про надмірне вживання певних слів або якій темі слід приділити більше часу під час інтерв’ю.
Interview Warmup – Google запустив симулятор співбесід - news
Зображення: 9to5Google
  • В Interview Warmup доступні кілька типів завдань, які допоможуть підготуватися з тем: аналітика даних, електронна комерція, управління проєктами, ІТ, UX-дизайн тощо. Також можна обрати підготовку із загальних питань.
  • Як пояснили в Google, Interview Warmup націлений на користувачів Google Career Certificates, які сподіваються знайти роботу. При цьому, він «доступний для використання кожному та містить загальні запитання з багатьох галузей».
Interview Warmup – Google запустив симулятор співбесід - news
Зображення: Interview Warmup
  • Interview Warmup працює в Google Chrome для Mac, Windows і Android, а також у Safari на iOS. Користувач може тренуватися безкоштовно та скільки завгодно разів, стверджують в Google.
  • Що стосується конфіденційності, симулятор не зберігає аудіовідповіді. Одночасно, в кінці «співбесіди» можна вручну скопіювати або завантажити її повну стенограму.
  • На момент релізу симулятору тренуватися можна лише англійською мовою. Google планує розширювати інструмент, щоб допомогти більшій кількості кандидатів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu