Бізнес, Війна, Новини, Пресрелізи, Технології

TeamViewer реалізує програму екологічної безпеки

08 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія TeamViewer, провідний світовий розробник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, презентувала програму екологічної безпеки c-a-r-e, в рамках якої розглядається взаємодія між бізнес-моделлю, продукцією та корпоративною культурою у контексті екологічної безпеки.

Екологічна безпека є основою діяльності TeamViewer. Продукти компанії були розроблені у зв’язку з необхідністю знизити потребу у поїздках та фізичній присутності, що, природно, призводить до скорочення викидів CO2. Цей позитивний вплив множиться завдяки бізнес-моделі, що надає безкоштовний доступ до рішень TeamViewer приватним користувачам у некомерційних цілях.

TeamViewer реалізує програму екологічної безпеки - tech, press-release, news, vijna, businessTeamViewer реалізує програму екологічної безпеки - tech, press-release, news, vijna, business

Використання технології TeamViewer для віддаленого обслуговування або ремонту машин та доступу до пристроїв – від мобільних телефонів та комп’ютерів до важкого обладнання, роботів та транспортних засобів – дозволяє уникнути поїздок по всьому світу. TeamViewer дає можливість компаніям обмежити свій вуглецевий слід і допомагає знизити приблизно 37 мегатонн викидів CO2 на рік, що рівнозначно повному заповненню літака A380, що здійснює 7 000 перельотів без посадок з Сінгапуру до Нью-Йорка, або викидам 11 мільйонів середньостатистичних автомобілів за 1 рік.

Для моніторингу та оптимізації власних показників компанія TeamViewer бере участь у проекті Carbon Disclosure Project у рамках звітності з екологічної безпеки. Компанія уважно вивчає свої викиди відповідно до стандартів протоколу GHG, використовуючи сертифіковане програмне забезпечення для розрахунків та зовнішню наукову підтримку. У 2021 році компанія скоротила викиди CO2e приблизно на третину, порівняно з попереднім роком.

У програмі екологічної безпеки компанія TeamViewer зосереджена на кліматичній нейтральності, доступі до технологій та зниженні викидів.

Нижче наведено стратегічний план з досягнення цілей програми c-a-r-e:

  • Кліматична нейтральність. Відповідно до 1,5 °C, прийнятих в рамках проекту “Science Based Targets initiative” (SBTi), компанія TeamViewer прагне досягти кліматичної нейтральності не пізніше 2025 року.
  • Доступ до технологій. TeamViewer використовує безкоштовне використання свого програмного забезпечення для некомерційного та соціального використання, тим самим демократизуючи технологію та роблячи її більш інклюзивною.
  • Скорочення викидів. Завдяки своїм рішенням TeamViewer дозволяє клієнтам уникнути викидів та постачає кліматично нейтральні продукти, що на 100% складаються з екологічно чистої енергії.
  • Рівність. Компанія TeamViewer прагне створити різноманітне робоче середовище, вільне від дискримінації, тому буде збільшувати кількість жінок серед керівників усіх рівнів як мінімум до 33%.

Варто зазначити, що компанія TeamViewer активно підтримує Україну у воєнний час та надає українським компаніям безкоштовні ліцензії. Всі існуючі клієнти, яким необхідно продовжити підписку, а також нові користувачі України можуть отримати інформацію про те, як користуватися платформою TeamViewer!

Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. Ви можете заповнити форму на сайті або написати нам на пошту info@softico.ua.  Деталі тут https://it4ua.com.ua/help-ukraine/

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. SOFTICO – офіційний дистрибутор TeamViewer в Україні

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu