Додатки, Новини, Пресрелізи, Технології

MacPaw випускає велике оновлення Меню у CleanMyMac X, щоб ретельніше дбати про комп’ютери Mac

30 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Команда CleanMyMac випускає нову версію Меню у застосунку, яка містить аналітичні інструменти для кращого моніторингу за станом комп’ютерів Mac. Оновлення доступне для всіх користувачів, разом з безплатною пробною версією продукту.

Нове Меню дозволяє діагностувати комп’ютер й виявляти потенційні проблеми та загрози, щоб оптимізувати роботу й запобігати погіршенню його стану в майбутньому.

«Ми радіємо, що в такий нелегкий час можемо працювати, розвивати продукти MacPaw та втілювати місію компанії — Help Machines Help You. Сьогодні хочемо представити абсолютно нову функціональність програми Меню в CleanMyMac X», — каже Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw. «Це оновлення зробить обслуговування та догляд за Mac ще простішим, зручнішим та допоможе продовжити життя вашого комп’ютера. Завдяки 5 новим моніторам користувачі зможуть оцінити поточний стан і стабільність свого Mac. Ми пишаємося цим оновленням і дякуємо всім користувачам, які долучилися до бета-тестування. Завдяки їхнім відгукам та самовідданій роботі нашої команди, попри воєнний час у рідній Україні, цей реліз відбувся”.

MacPaw випускає велике оновлення Меню у CleanMyMac X, щоб ретельніше дбати про комп'ютери Mac - tech, press-release, news, dodatky

Ключові особливості

Моніторинг захисту

Дає швидкі рекомендації щодо того, як захистити комп’ютер Mac від шкідливих програм та загроз.

Моніторинг сховища та жорсткого диска

Допомагає відстежувати доступне місце на диску, температуру, типи даних, які зберігаються на диску, та розмір цифрового сміття, яке можна негайно очистити.

Моніторинг ЦП (центрального процесора)

Крім моніторингу навантаження на процесор, користувачі тепер можуть бачити застосунки, що споживають найбільше ресурсів, час безперервної роботи системи та слідкувати за незвичайними стрибками активності.

Моніторинг оперативної пам’яті

Допомагає дізнатися, що відбувається з оперативною пам’яттю комп’ютера, які програми її споживають, і чи можна її оптимізувати.

Моніторинг батареї

Дає можливість стежити за кількістю циклів заряджання, загальним станом батареї та часом, який знадобиться для її повної заряджання.

Доступність

Користувачі можуть завантажити нову версію CleanMyMac X з:

  1. Сайту MacPaw

У Mac App Store та Setapp оновлення буде доступне протягом декількох днів.

Новий функціонал буде доступний для всіх користувачів починаючи з версії macOS 10.12 і вище, незалежно від того, чи є в них преміум підписка чи ні.

Про CleanMyMac X

CleanMyMac X — застосунок для очищення та оптимізації комп’ютерів Mac від української компанії MacPaw. Перша версія утиліти була створена у 2008 році, а у 2018 вийшла четверта версія продукту — CleanMyMac X. У 2021 CleanMyMac X отримав підтримку процесорів Apple Silicon, оновлений дизайн та декілька міжнародних дизайн-нагород: Red Dot Award, UX Design Award та Asia Design Prize.

У 2022 застосунок був номінований на Webby Awards та отримав оновлення Деінсталятора, яке дозволило знаходити та видаляти підозрілі програми російських та білоруських розробників. Також CleanMyMac X пропонує безплатні ліцензії на 1 рік для представників медіа, які висвітлюють російську агресію в Україні.

Про MacPaw

MacPaw — українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, The Unarchiver, ClearVPN та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п’ятому комп’ютері Mac у світі.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України — і пишається цим. Під час війни MacPaw створила SpyBuster — програму для захисту даних користувачів від російських кіберзагроз та Together App — для чекінів робочих команд під час війни.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu