Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

10 000$ за рекомендацію проєктів для інвестування: фонд Burner оголосив нову реферальну програму

30 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Український інвестиційний фонд Burner, який входить до міжнародної продуктової ІТ-компанії Boosta, знаходиться у пошуку амбіційних стартапів та команд.

Завдяки успішно реалізованим проєктам та великій експертизі фонд допомогає компаніям швидко та якісно вийти на новий бізнес-рівень.

10 000$ за рекомендацію проєктів для інвестування: фонд Burner оголосив нову реферальну програму - startups, news, investytsiyi, business10 000$ за рекомендацію проєктів для інвестування: фонд Burner оголосив нову реферальну програму - startups, news, investytsiyi, business

Наразі Burner активно шукає проєкти для розширення свого інвестиційного портфелю. З цією метою була створена реферальна програма, яка дозволяє отримати до 10 000$ за рекомендацію стартапу, якщо надалі з ним була укладена угода.

Ми живемо в унікальний час, коли для успішного старту проєкту треба мати лише інвестиційно привабливу бізнес-ідею, експертну команду та протестовану unit-економіку. За все інше подбає Burner. Ми допомагаємо фінансово, ділимося своїми ресурсами та експертизою. Наша мета — знайти тих, хто розвиває власний traffic-driven проєкт і хоче виростити його в х100 разів разом з нами. Допоможіть нам у пошуках, а ми за це з радістю віддячимо. Це крута win-win стратегія, яка дарує можливості всім! — Ярослав Свиридюк, керуючий партнер інвестиційного фонду Burner.

Яка сума винагороди?

  • $5000 за рекомендацію компанії на стадії pre-seed, seed, pre-A (інвестиції до $1млн)
  • $10000 за рекомендацію компанії на стадії Growth, Series A/B/C (інвестиції понад $1млн)

Як це працює?

  1. Ви рекомендуєте проєкт, який вважаєте перспективним та релевантним для інвестування.
  2. Фонд проводить прескринінг і у випадку, якщо проєкт їх зацікавив, вони попросять вас допомогти з організацією знайомства. Тож важливо, щоб ви мали контакти засновників або ключових стейкхолдерів проєкту.
  3. Далі — етап узгодження важливих деталей та переговорів.
  4. І — ура! Якщо perfect match між Burner та проєктом відбувся й угода закрилася, впродовж 60 днів фонд оплачує вам реферальну комісію.

Фонд фокусується на прибуткових або близьких до прибутковості компаніях. Особливу увагу Burner приділяє traffic-driven проєктам, які працюють в напрямках iGaming, Finance/PDL’s, Crypto, Dating, AdTech, SEO & affiliate marketing tools, Mobile Apps, Autо.

А пріоритет надається тим компаніям, які оперують на ринках Північної Америки (США, Канада), Західної Європи, а також Австралії та Нової Зеландії. Мінімальний об’єм ринку — від $300 млн.

Варто зазначити, що фонд надає перевагу засновникам з України та не приймає заявки від проєктів, які знаходяться на території росії та білорусії.

Окрім того, до критеріїв валідної рекомендації входять:

  1. Фонд не вів прямі перемовини з проєктом щодо інвестицій протягом попередніх 12 місяців.
  2. У разі рекомендації однієї компанії різними партнерами комісію отримує той, хто організував знайомство першим.

Уже знаєте проєкт, який хочете порекомендувати? Надсилайте листа на пошту pitch@brnr.co  або заповнюйте форму на сайті.


Про Burner

Burner — інвестиційний фонд, що надає SMART-інвестиції діджитал-проєктам на усіх стадіях розвитку (Idea, Pre-seed, Seed, Stage A).

Особливість Burner – це можливість не лише фінансової підтримки, але й підсилення молодих команд своєю багаторічною експертизою в запусках успішних ІТ-продуктів.

Про Boosta

Boosta — міжнародна IT-компанія, що створює та розвиває IT-бізнеси у різноманітних digital сферах.

У портфоліо Boosta:

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu