Кар'єра, Новини, Розробникам, Студенту

Платформи для пошуку роботи в ІТ-сфері

04 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Career Hub вже ділилися платформами для пошуку роботи, але IT-сфера має власні, спеціалізовані платформи, тому зробили окрему підбірку, яка допоможе тобі в пошуках:

LinkedIn – професійна соціальна мережа і основна платформа для пошуку IT-фахівців

Djinni – сайт для анонімного пошуку роботи у сфері IT

DOU вакансіїjobs.dou.ua – дошка оголошень з вакансіями від провідних IT компаній від найбільшої української спільноти розробників – DOU.ua

GitHub – платформа для хостингу коду та спільної розробки. Також платформа де фахівці можуть ділитися власними рішеннями чи pet-проєктами на майданчику.

Recruitika  – український сервіс анонімного пошуку роботи, що містить фільтр за спеціалізацією в розрізі технічних і не технічних вакансій і кандидатів.

Skyworker – гейміфікована платформа де включені процеси пошуку роботи та найму для ІТ-фахівців, її часто називають «Tinder with Jobs».

Talantly – платформа за принципом: мінімалізм і нульове інформаційне навантаження, де кандидат створює профіль, встановлює очікувану зарплату та відповідає на пропозиції

Bonus.work – реферальний сервіс з підбору персоналу, де за кожну успішну рекомендацію кандидата компанії виплачують винагороду

Jobitt – простий і мінімалістичний сервіс, де кандидати можуть знайти роботу в IT, маркетингу та дизайні.

Inco.works – платформа для пошуку роботи в ІТ, де спілкування між роботодавцем і шукачем є анонімним «до моменту запрошення на співбесіду».

Mirajobs – міжнародний сервіс з пошуку роботи в ІТ.

Interview.top – українська платформа, де однією з головних особливостей є те, що кандидати записують технічне відеоінтерв’ю (звичайно, анонімно), а рекрутери оцінюють їх.

Make it in UK – українська платформа для пошуку спеціалістів в ІТ

Lemon.io – українська платформа, яка допомагає знайти розробникам віддалену довгострокову роботу

Login Casino Work – ресурс спеціалізується на працевлаштуванні претендентів в IT та гемблінгу. Претенденти мають можливість зареєструватися, заповнивши невелику анкету. Шукати роботу можна двома способами – розмістити своє резюме, створивши його за відповідним шаблоном, або регулярно переглядати вакансії від роботодавців, які опубліковані на сторінках ресурсу. Сайт має вікове обмеження – скористатися послугами майданчика можуть користувачі, які досягли 21 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu