Бізнес, Маркетинг, Новини, Пресрелізи

PointeR Agency відкриває представництво у Вінниці

29 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Комунікаційна агенція PointeR Agency, що входить до ТОП-10 PR-компаній України, відкриває регіональне представництво у Вінниці. Про це говориться у прес-релізі агентства.

Представництво працюватиме на умовах франшизи. Раніше PointeR Agency анонсувало розвиток своєї мережі у всіх регіонах України.

PointeR Agency відкриває представництво у Вінниці - press-release, news, online-marketing, businessPointeR Agency відкриває представництво у Вінниці - press-release, news, online-marketing, business

PointeR Agency відкриває представництво у Вінниці - press-release, news, online-marketing, business«Війна внесла свої корективи у наші плани, як і у плани кожної української компанії та кожного українця. Проте ми від них не відмовились і хочемо, щоб кожен підприємець, компанія чи організація в різних куточках нашої країни мали доступ до якісних послуг з комунікації», – каже співвласниця агентства Олеся Стойко.

Представництво PointeR Agency у Вінниці та регіоні очолить Софія Копач, яка має великий досвід комунікаційної роботи і журналістський бекграунд. За часи роботи у медіа Софія була нагороджена титулом “Жінка Вінниччини у сфері медіа” та увійшла в рейтинг “ТОП – 100 медійниць України”. Досвід її команди в комунікаціях складає понад 15 років.

PointeR Agency відкриває представництво у Вінниці - press-release, news, online-marketing, business«Ми хочемо розвивати професійні комунікації в регіоні. Ми впевнені, що експертиза та досвід агентства з таким потужним «послужним списком» дозволить нам швидко запропонувати для місцевих компаній сервіс та продукт не гірший ніж у столиці», – каже директор PointeR Agency у Вінниці Софія Копач.

Інформаційна довідка:

Комунікаційне агентство PointeR працює на ринку 10 років. Загальний портфель компанії складає 100+ клієнтів з України та світу.Ключові спеціалізації: просування послуг у сегменті В2В, промо складних продуктів у В2С, побудова комунікацій «з нуля».

Основні продукти: репутаційний аудит та комунікаційна стратегія, антикризові комунікації, робота зі ЗМІ та лідерами думок, PR у соцмережах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu