Новини, Розробникам, Технології

Grammarly Text Editor SDK став загальнодоступним після бета-тестування

30 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній письмовій комунікації англійською мовою, повідомила, що відсьогодні її продукт для розробників Grammarly Text Editor SDK став загальнодоступним після успішного бета-тестування.

Що таке Grammarly Text Editor SDK?

Grammarly Text Editor SDK став загальнодоступним після бета-тестування - tech, developers, news

Grammarly Text Editor SDK дозволяє інтегрувати рекомендації сервісу Grammarly у текстові поля сторонніх вебдодатків і десктопних додатків. Text Editor SDK працює на базі сервісу Grammarly і допомагає покращити чотири аспекти текстів: правильність (граматика, орфографія, пунктуація та інші механіки письма), чіткість (стислість та зрозумілість), захопливість (словниковий запас та його розмаїття) і тон (формальність, ввічливість, упевненість).

Grammarly запустила платформу Grammarly for Developers у вересні 2021 року й отримала понад 4000 заявок від розробників на закрите бета-тестування продукту Text Editor SDK. Під час тестування кінцеві користувачі оцінили Text Editor SDK на 4,5/5 (рейтинг на основі 34 000+ відповідей на опитування всередині продуктів, які інтегрували SDK).

Платформа Grammarly for Developers дозволяє за допомогою лише кількох рядків коду інтегрувати поради Grammarly щодо покращення текстів англійською до свого продукту — раніше такий процес вимагав би сотень годин розробки власних моделей машинного навчання для опрацювання природної мови.

Як почати використовувати Text Editor SDK?

Відсьогодні розробникам пропонуватимуть три опції використання SDK: безкоштовну та дві платні з розширеною функціональністю:

  • Тарифний план «Free». Безплатний доступ до рекомендацій щодо покращення граматики, пунктуації та орфографії.
  • Тарифний план «Starter». Охоплює рекомендації з плану «Free» та дає можливість прибрати сповіщення про вхід до власного Grammarly-акаунту.
  • Тарифний план «Plus». Охоплює всі опції з тарифного плану «Starter» і додаткову функціональність Grammarly, як-от автодоповнення, перефразування речень для покращення чіткості, рекомендації щодо тону, розмаїття словникового запасу та інклюзивної мови.

Grammarly Text Editor SDK сумісний з вебдодатками й десктопними додатками та функціонує із дотриманням високих стандартів Grammarly щодо безпеки та захисту даних користувачів. Він підтримує обмін даними між текстовим полем додатка та хмарними сервісами Grammarly і керує всіма компонентами інтерфейсу, серед яких: рендеринг підкреслень та карток із порадами, трансформація тексту тощо.

Інформацію щодо того, як інтегрувати комунікаційну підтримку Grammarly до своїх додатків за допомогою Text Editor SDK, розробники можуть знайти на сторінці developer.grammarly.com.

Про Grammarly

Компанія Grammarly була заснована у 2009 році українцями Олексієм Шевченком, Максимом Литвином та Дмитром Лідером. У 2019 році Grammarly стала «єдинорогом», закривши інвестиційний раунд у розмірі $90 млн. У компанії є офіси Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.

Сервіс Grammarly охоплює вебредактор, додатки для десктопа, браузерні розширення, мобільні клавіатури, додаток для iPad, надбудову для Microsoft Office, додаток для Windows та Maс, а також SDK для розробників.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu