Бізнес, Війна, Новини, Пресрелізи

Виконавчою директоркою (CEO) міжнародної організації United for Ukraine стала Дана Павличко

04 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Власниця та ексдиректорка видавництва «Основи» зосередиться на розвитку загальноєвропейської платформи для допомоги українцям, які були змушені залишити Батьківщину, та реалізації проєктів, спрямованих на підтримку і відновлення України.

За даними верховного комісара ООН у справах біженців, з лютого 2022 року з України виїхали понад 7,4 млн переселенців. Більшість з них їхали навмання, не розуміючи, де шукати допомогу, не володіючи елементарною інформацією, яка могла б врятувати час, гроші та нерви. Саме тому після початку повномасштабного вторгнення United for Ukraine створили інформаційний вебсайт, де, окрім вичерпної та критично важливої інформації щодо виїзду та перебування за кордоном, біженці з України могли отримати психологічну і юридичну допомогу, знайти житло та роботу.

Виконавчою директоркою (CEO)  міжнародної організації United for Ukraine стала Дана Павличко - press-release, news, vijna, businessВиконавчою директоркою (CEO)  міжнародної організації United for Ukraine стала Дана Павличко - press-release, news, vijna, business

За 7 місяців завдяки партнерству з потужними міжнародними організаціями, юридичними фірмами та інноваційними стартапами, зокрема International Rescue Committee, Google.org, AirBnB, PIL.net, Mindly, VOS, технологічна платформа стала надійним ресурсом для консолідації зусиль партнерів і забезпечення довгострокових рішень у різних сферах для багатьох переміщених осіб. Протягом цього часу на сайт https://www.unitedforukraine.org завітали понад 300 000 унікальних відвідувачів. Завдяки співпраці з airbnb.org 11 000 родин знайшли безпечне й безкоштовне тимчасове житло, а 14,5 тисяч людей отримали необхідні юридичні консультації. Для цього організація United for Ukraine об’єднала на своїй платформі 500 юристів з 32 країн, які щодня відповідають на різні запити українців, допомагаючи їм у різних сферах життя.

Крім цього організація розвиває проєкти для підтримки людей та ініціатив спрямованих на відбудову України. Зокрема United For Ukraine співпрацює з Нобелівськими Лауреатами Миру і розвиває програму для надання фінансової допомоги жінкам та проєктам сталого розвитку.

1 вересня 2022 року United for Ukraine очолила Дана Павличко, відома українська видавчиня та громадська діячка. Свого часу вона отримала в Брюсселі диплом бакалавра міжнародних відносин та економіки, а в лондонському King’s College захистила диплом магістра державного управління. За 12 років на чолі одного з найпрогресивніших нішевих видавництв в Україні – «Основи» – Дана реалізувала низку культурних проєктів і видала понад 100 книжок, які є не тільки арт-об’єктами, а й допомагають українському суспільству переосмислити фундаментальні знання про нашу історію, знайти в них нові значення.

Водночас Дана Павличко входить до складу українського національного Комітету з відбору студентів на навчання до United World Colleges та є членкинею української громадської спілки «Аспен Інститут Київ».

«Я щаслива приєднатися до команди United for Ukraine. Ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб допомагати тим, хто постраждав від війни в Україні, і використовуватимемо для цього сучасні інструменти, технології та ресурси. Адже технологічність дозволяє нам бути максимально корисними й у рази збільшити кількість тих, кому можна ефективно допомагати, ще на крок наближаючи перемогу України», – каже директорка United for Ukraine Дана Павличко.

«Ми раді, що Дана погодилася на нашу пропозицію приєднатися до команди і очолити United for Ukraine. Ми знаємо її не перший рік і завжди захоплювалися її організаційним талантом і відданістю справі допомоги тим, хто цього потребує. Ми впевнені, що призначення Дани директоркою надасть новий поштовх подальшому сталому розвитку нашої організації і посиленню співпраці з партнерами. Це дозволить нам робити ще більший внесок і допомагати українцям.», – зазначили засновниці United for Ukraine Ольга Хамама та Ніна Левчук. Ольга та Ніна залишаються на чолі організації і будуть зосереджуватись на стратегії розвитку, співпраці з стратегічними партнерами та представництві УФУ.

Про «United For Ukraine» (UFU)

United for Ukraine (UFU) — міжнародна громадська організація, яка надає допомогу людям, які рятуються від війни, за допомогою технологічної платформи, створеної у співпраці з експертами світового рівня. UFU також розвиваю проєкти спрямовані на відбудову України.

https://www.unitedforukraine.org.ua 

https://www.unitedforukraine.org

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu