Діти, Новини, Спільнота

Перша офлайн-подія і 40 золотих медалей: учні Малої академії наук  повернулися із шоу інновацій INOVA 2022 

21 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

12–15 жовтня в м.Осек (Хорватія) відбулося міжнародне шоу інновацій INOVA, в якому взяла участь українська делегація Малої академії наук України. 25 учнів вперше після початку повномасштабної війни змогли представити нашу країну на міжнародному інтелектуальному майданчику офлайн. Загалом проєкти презентували 40 дослідників і дослідниць з 15-ти областей України і кожен із них відзначено золотою медаллю, а українську  делегацію – спеціальною нагородою за хоробрість. 

Серед тем, які досліджують МАНівці: вплив одноразового посуду на людину та довкілля, синтез біополімерів, генерація кисню, проєктування житлових територій, особливості рушіїв БПЛА, вплив дистанційного навчання на зір учнів та студентів, моделювання фішингової атаки на користувачів бездротової мережі і багато іншого.

Усі роботи пройшли місцеві та регіональні етапи відборів і вийшли у фінал Конкурсу-захисту наукових робіт МАН, а учні підтвердили свій рівень знання англійської мови, аби захищати власну розробку на міжнародному рівні. Більше про учасників та їх проєкти можна дізнатися на  сайті МАН

«Перш за все я хочу висловити щиру вдячність організаторам 

виставки за запрошення та сердечний прийом української делегації. Вперше за час війни нам вдалось організувати відрядження дітей на міжнародний захід. У команді представники Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Волинської, Львівської, Кіровоградської, Черкаської, Івано-Франківської, Херсонської, Одеської областей та м. Києва. Всі діти продемонстрували високий рівень своїх розробок, чим неабияк вразили високоповажне журі. Також під час урочистої процедури нагородження молодих українських винахідників усі організатори й учасники виставки тривалими оплесками висловили одностайну підтримку українському народу», – прокоментував подію керівник української делегації, президент МАН України Станіслав Довгий.

Міжнародне інноваційне шоу INOVA започатковано 1971 року, це одна з найстаріших виставок винаходів у світі. Тоді в Технічному музеї в м. Загреб відбулася перша хорватська виставка винаходів та технічних покращень, організована Асоціацією винахідників Хорватії. Подія проводиться в жовтні кожного року в м. Осієк (Хорватія) за підтримки WIIPA (Всесвітньої асоціації інтелектуальної власності та винаходів).

У жовтні 2021 року учні – члени Малої академії наук уперше представляли Україну на INOVA й вибороли 18 нагород та звання найкращої міжнародної делегації від засновників шоу.

Стежте за перемогами молодих українських науковців через соцмережі Малої академії наук України Facebook та Instagram.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu