Бізнес, Компанії, Новини, Пресрелізи

Компанія SOFTICO стала офіційним партнером DomainTools в Україні

28 Грудня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія SOFTICO оголосила про підписання партнерської угоди і стала офіційним партнером DomainTools в Україні.

Вже понад 20 років DomainTools є найпопулярнішою компанією дослідження доменів в Інтернеті, завдяки найбільш повному охопленню доменів першого рівня із загальним кодом і кодом країни.

Компанія SOFTICO стала офіційним партнером DomainTools в Україні - press-release, news, kompaniyi, businessКомпанія SOFTICO стала офіційним партнером DomainTools в Україні - press-release, news, kompaniyi, business

Зараз компанія фіксує та надає інформацію про 97% всього Інтернету з можливістю прогнозування ризиків у режимі реального часу.

DomainTools допомагає аналітикам безпеки перетворювати дані про загрози на розуміння про загрози.

DomainTools бере показники з вашої мережі, включаючи домени та IP-адреси, та пов’язує їх практично з усіма активними доменами в Інтернеті. Ці з’єднання служать для оцінки ризиків, допомагають профілювати зловмисників, проводити розслідування онлайн-шахрайства та зіставляти кібер-активність з інфраструктурою атакуючого.

Компанії зі списку Fortune 1000, глобальні урядові агенції та провідні постачальники рішень у галузі безпеки використовують платформу DomainTools, як найважливіший компонент у своїй роботі з розслідування загроз та пом’якшення їх наслідків.

Ви можете придбати ліцензії DomainTools, звернувшись до відділу продажу компанії SOFTICO. Наші фахівці проконсультують вас щодо цін, потрібної ліцензії та нададуть професійну технічну підтримку. Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу.

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu