Криптовалюти, Новини, Стартапи, Технології

Стартап з екосистеми IT-компанії IdeaSoft Global Ledger разом з ООН запустив курс про криптовалюти

16 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап з екосистеми IT-компанії IdeaSoft Global Ledger став партнером Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC), спеціалізованої установи ООН, яка займається боротьбою з поширенням наркотиків і пов’язаною з ними злочинністю, у запуску нового курсу з криптовалют. 

Курси сфокусовано на протидію незаконному використанню цифрових активів. У процесі курсу учасники зможуть:

  • вести реальні розслідування кіберзлочинів;
  • вивчати порушення нормативно-правового режиму за допомогою професійних рішень (включно з GL-Vision);
  • отримувати практику як на основі історичних даних, так і у «живих» справах.

Курс буде використовуватися під час навчання представників Кіберполіції України, Міністерства цифрової трансформації та Державної служби фінансового моніторингу.

Актуальність даного курсу зросла у зв’язку з військовою агресією росії проти України. На даний момент, курс вже успішно використовується в підготовці представників української кіберполіції, Держфінмоніторингу та Міністерства цифрової трансформації України щодо запобігання використання криптовалют у злочинній, терористичній діяльності та в обхід міжнародних санкцій.

«Ми розуміємо, що поточна швидкість імплементації FATF Recommendation 15, керівних принципів та інших нормативних актів щодо криптовалют на міжнародному та державному рівнях може не відповідати темпам розвитку галузі. “The sunrise problem” (юрисдикції, які розміщують операторів віртуальних активів без належного нагляд) залишається гострою проблемою. Більше того, з кожним роком зловмисники використовують нові способи відмивання «брудних» криптокоштів. Тому ми готові й надалі активно просувати освіту в цій сфері, щоб сприяти покращенню роботи міжнародних організацій та правоохоронних органів», – розповідає Lex Fisun, співзасновник Global Ledger.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu