Гроші, Новини, Спільнота

monobank запустив передзамовлення на картки свого польського проекту stereo by mono

18 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Необанк monobank відкрив попереднє замовлення на картки польського проекту stereo by mono. Як повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський, офіційний реліз заплановано на перший квартал 2023, а запис на доступ в бету вже відкритий для користувачів.

Як працюватиме stereo by mono?

«За різними оцінками, у Польщі перебуває близько 3 мільйонів українців. Ми розраховуємо насамперед на них, але, звичайно ж, будемо дуже раді й полякам. Нам не терпиться здивувати їх українським рівнем банківського сервісу», — зазначив Гороховський.

Загалом stereo by mono хоче «дати українцям те, чого їм так бракує в Європі»:

  • Спілкування українською;
  • Дистанційна реєстрація через «Дію»;
  • Цілодобова та людська підтримка у месенджерах;
  • Зручні перекази між картками;
  • Пряма зручна оплата за різні сервіси у Польщі та Україні (мобільний, парковка тощо)
  • Безкоштовні перекази в Україну.

monobank запустив передзамовлення на картки свого польського проекту stereo by mono - community, news, groshi

Окрім звичайної версії, stereo матиме окрему платну підписку «stereo+» з додатковими функціями та меншими комісіями. Вона коштуватиме 15 злотих (близько 130 гривень) на місяць, безкоштовний випуск фізичної картки (без підписки — 25 злотих), відкриття рахунку у євро та інші переваги. В українського monobank підписки поки немає.

Для реєстрації буде потрібний PESEL (номер запису у польській системі реєстрації населення). Офіційний реліз заплановано на перший квартал 2023, проте вже зараз за посиланням доступна реєстрація в лист очікування.

Як відбувався вихід на європейський ринок?

  • Про плани monobank запустити окремий проект в Польщі стало відомо ще в листопаді 2022 року. Тоді про це обмовився власник «Універсал Банку» Сергій Тігіпко, на ліцензії якого працює monobank
  • Як повідомляє Forbes, так само як в Україні, де monobank працює на базі «Універсал Банку», український фінтех співпрацюватиме у Польщі з місцевою фінустановою — «дочкою» бельгійського Aion.
  • З 2018 року банк належить американському фонду прямих інвестицій Warburg Pincus. А сам Гороховський назвав його «одним із європейських лідерів з надання послуг за моделлю banking as a service».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu