Війна, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Superhumans встановить двом українським захисникам сучасні біонічні протези рук Hero Arms

13 Лютого, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Двоє українських захисників, які втратили руки унаслідок мінно-вибухових поранень, отримають надсучасні біонічні протези верхніх кінцівок Hero Arms від провідного британського виробника Open Bionics. Це стало можливим завдяки підтримці Mastercard – як перший крок у рамках стратегічного партнерства, яке компанія розпочала із Superhumans. Партнери також організували навчання для трьох українських інженерів-протезистів на базі Open Bionics. 

Hero Arms виробляються індивідуально, тож перш ніж встановлювати протези, пацієнту потрібні вимірювання, тестування тощо. Для проходження цих процедур військові вирушили до Мюнхена, разом із інженерами, а також командами Superhumans і Open Bionics. Дещо згодом, коли клініка Superhumans у Львові повноцінно відкриється, усі етапи протезування будуть виконуватися в Україні.

Першими українськими пацієнтами, які отримають високотехнологічні біонічні протези від Open Bionics, стали українські захисники Андрій Гідзун (30 років) та Віталій Іващук (24 роки). Обоє мали мінно-вибухові травми рук, внаслідок чого кінцівки було ампутовано. Андрій потрапив до лікарні ще у квітні 2022, Віталій – у червні.

У Мюнхені Андрій та Віталій мали нагоду протестувати біонічні протези, вперше за місяці взяти до руки склянку із водою, олівець, маленький м’ячик. Емоції цього моменту важко передати словами. Обидва військових кажуть, що використовувати Hero Arm їм було доволі просто, принцип роботи біонічного протеза зрозумілий, за лічені хвилини м’язова пам’ять переймає функцію управління рукою. Свої персональні протези хлопці отримають уже протягом кількох тижнів.

Superhumans та Open Bionics співпрацюють уперше, але розраховують на те, що це партнерство буде довготривалим. За словами Джоеля Гібберта, засновника та СЕО Open Bionics, філософія його компанії полягає саме у тому, щоб зробити високі технології доступними для великої кількості людей на довгостроковій основі. “Наші перші пацієнти з України отримають протези, які називаються  “руки героїв” – отже, їм ідеально підходить цей продукт”, – каже Джоель.

Superhumans встановить двом українським захисникам сучасні біонічні протези рук Hero Arms - community, press-release, news, vijnaHero Arms – біонічні протези верхніх кінцівок, відомі на весь світ завдяки своїй високій функціональності та яскравому дизайну. Виробник цих протезів, Open Bionics, має ексклюзивні домовленості з авторами коміксів Marvell та надає своїм протезам героїчні дизайни.  Легкий та універсальний протез має групу світлових, звукових та вібраційних сигналів, які надають користувачам зворотній зв’язок про стан їхньої біонічної руки. У світі протезування Open Bionics відкрила еру суперможливостей. Завдяки ексклюзивному партнерству з Superhumans та фінансовій підтримці Mastercard – ця ера стала доступною для українців з серйозними травмами кінцівок через війну.

Надати українцям супертехнологічні можливості для життя наша місія у співпраці з Superhumans. Інноваційні та якісні послуги зараз важливі у всіх сферах життя і ми переконані, що українці достойні найсучасніших технологій”, – каже Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.

Команда Superhumansдинамічно рухається в декількох напрямках: ми будуємо лікарню та лабораторію протезування, тренуємо фахівців, шукаємо найкращі технології та експертизу по світу і вже починаємо перші протезування. До моменту відкриття клініки, плануємо мати найкращу команду навчених медиків та сформовану чергу пацієнтів, які потребують протезування і послуг з реабілітації”, – резюмує СЕО Superhumans Ольга Руднєва.

Нагадаємо, Superhumans – сучасна клініка протезування, реконструкції та реабілітації, що незабаром відкриється у Львові. Наразі лікарня завершує устаткування медичних корпусів. Проєкт ініційовано українським бізнесменом Андрієм Ставніцером.

Послуги Superhumans будуть безкоштовними для постраждалих від війни, лікарня фінансується донорами та партнерами. Більше інформації про Superhumans можна знайти на сайті www.superhumans.com.

Про Mastercard (NYSE: MA)

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати та зміцнювати цифрову економіку, яка надає переваги усім та всюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та спираючись на те, що надихає, ми надаємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Наша культура та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначається у відповідності з коефіцієнтом добропорядності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж у 210 країнах та територіях і створюємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.

www.mastercard.com

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu