Безпека, Бізнес, Від авторів, Новини, Партнерська новина, Технології

Відкрити двері без ключів та управляти доступом зі смартфону – хочете спробувати

19 Червня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Відкрити двері зі смартфону – хочете спробувати?

У сучасному світі управління дверима та механічними замками без використання ключів – це вже не міф, а реальність.

Все більша кількість користувачів, прагнуть отримати максимум зручностей та сервісу, використовуючи свій смартфон, в тому числі, щоб відкрити чи закрити двері.

Відкрити двері без ключів та управляти доступом зі смартфону - хочете спробувати - tech, partners, news, vid-avtoriv, business, bezpekaВідкрити двері без ключів та управляти доступом зі смартфону - хочете спробувати - tech, partners, news, vid-avtoriv, business, bezpeka

Тому на ринку все більше з’являється пропозицій від різних компаній, які пропонують технологічні рішення для дверей в сегменті смарт замків.

Що таке смарт замок та наскільки це безпечно.

Смарт замок – це пристрій, який має електронну частину, що підтримує зв’язок із смартфоном та додатковими аксесуарами з лінійки виробника, які можуть до нього під’єднатися по каналу Bluetooth. Зверніть увагу, більшість виробників розумних замків підтримують інтеграції з системою розумного будинку. Тому при виборі пристрою, потрібно про це знати, щоб вибрати правильне рішення під свої потреби.

Для відчинення дверей базово використовуються смартфони, опційно можуть бути панелі з кодом та сканером відбитка пальців, пульт, також онлайн доступ до замка через wi-fi мережу.

Ще декілька років назад – це видавалося непростим завданням. Зараз цей процес став зручним та безпечним як для приватного користування, так і бізнес-структур.

Сучасні європейські виробники, обов’язково проходять сертифікацію за різними параметрами безпеки, особливо це стосується ризиків пов’язаних з можливість приєднатися стороннім користувачам до смарт замка, чи перехопити дані для заволодіння доступом.

Які плюси та мінуси володіння розумним замком. 

Плюсів велика кількість, основними з яких, можна виділити декілька:

  • відсутність механічного ключа, відповідно немає що втрачати, немає що передавати стороннім особам, відсутня можливість зробити несанкціоновану копію.
  • Власник розумного замка в онлайн режимі може керувати доступом до замка, бачити хто та коли здійснював операцію з дверима.
  • Швидко заблокувати доступ до замка чи навпаки його надати, при цьому не треба фізично зустрічатись та робити додаткові рухи.

З мінусів можна виділити можливість не відкрити замок зі смартфоном, якщо він розрядився, тут на допомогу прийдуть аксесуари: панель з кодом або панель під відбитком пальців.

Що представлено на українському ринку – офіційно та безпечно для користувача? 

«Ринок смарт замків в Україні має позитивну тенденцію росту: все більше людей цікавляться рішеннями, що здатні закрити питання безпеки та контролю за допомогою смартфону, який управляє замком на дверях», зазначає фахівець з сучасних систем безпеки компанії Locksmith Антон Попов.

Більшість клієнтів вже мають двері з механічними замками, але на сьогодні цього не достатньо з точки зору сучасного світу та тенденцій, де контроль та управління відбувається в рамках персонального мобільного пристрою. Якщо в Locksmith звертається клієнт з бажанням оновити замки та отримати максимальний функціонал – це саме сегмент Смарт замків в парі з надійною механікою.

Найкращим рішенням з точки зору функціональних можливостей, безпеки, інтеграції на існуючі двері без використання дротів буде установка – електронного смарт замка.

З нашого широкого асортименту продукції ми можемо виділити два європейських виробники: tedee, вироблено в Польщі та Nuki, вироблено в Австрії. Обидва бренди мають бездоганну якість та надійність, отримали міжнародні відзнаки є лідерами ринку в Європі.

Електроні смарт замки tedee та Nuki, легко інтегрувати на механічні замки та швидко перетворити звичайні двері на розумні. 

Відкрити двері без ключів та управляти доступом зі смартфону - хочете спробувати - tech, partners, news, vid-avtoriv, business, bezpeka

Розумний замок Tedee

З розумним замком tedee дуже легко в користуванні: вбудована батарея не потребує зарядки до 14 місяців, рівень шуму – надзвичайно низький. Розміри смарт замка tedee є найменшими серед конкурентів, матеріали корпусу та дизайн замка відзначені нагородою, кращий смарт замок 2022 року.

Технічні можливості пристрою мають найкращі показники серед конкурентів. tedee легко встановити на механічний замок, в парі з ним використовуються високосекретні циліндри Evva, вироблено в Австрії. Зручний додаток на смартфоні швидко виконує всі операції, має зручне меню та інтуїтивне управління. Також доступна кодова панель та Wi-fi модуль для управління в онлайн режимі. Для інтеграторів та розробників системи розумний будинок, відкритий API.

Відкрити двері без ключів та управляти доступом зі смартфону - хочете спробувати - tech, partners, news, vid-avtoriv, business, bezpeka

Замок Nuki

Модель розумного замка NUKI SMART LOCK 3.0, має безліч функцій та можливостей щодо контролю безпеки дверима та зміни прав доступу. Завжди можна додати аксесуари для управління дверним замком за допомогою відбитку пальця чи коду. Для користувачів, які не мають смартфону чи приїхали на короткий час, можна надати доступ через пульт дистанційного управління. Стильний дизайн, якісні матеріали корпусу замка, вбудований блок батареї, можливість інтеграції з системами розумний будинок.

Компанія Locksmith є офіційним центром з продажу та монтажу сучасних систем безпеки, у нас можна отримати консультацію та підібрати максимально правильне рішення під індивідуальні потреби. Тому не зволікайте, інвестуйте в смарттехнології та безпеку з професіоналами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu