Новини, Пресрелізи, Спільнота

Топ-10 міст України за кількістю пропозицій житла на вторинному ринку: аналітика та ціни від OLX

09 Серпня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Топ-10 міст України за кількістю пропозицій житла на вторинному ринку: аналітика та ціни від OLX

Порівняно із минулим роком, ринок нерухомості в Україні відновлюється. І хоча довоєнного рівня ще не вдалось досягти, спостерігається тенденція на покращення ситуації. Про те в яких містах України найбільше пропозицій на вторинному ринку нерухомості, а також про ціни на житло розповідають експерти з OLX Нерухомість*

Топ-10 міст України за кількістю пропозицій житла на вторинному ринку: аналітика та ціни від OLX - community, press-release, news

*кількість оголошень та медіанні ціни зазначені на житлову нерухомість вторинного ринку. 

Станом на липень 2023 року, найбільша кількість пропозицій з продажу вторинної нерухомості у столиці — 23 717, медіанна вартість 3,8 млн грн. В Одесі, яка знаходиться на другому місці рейтингу, медіанна ціна значно нижча і становить 1,7 млн грн, кількість пропозицій — 22 190. У Харкові майже 8 тис. оголошень про продаж житлової нерухомості, медіанна вартість 1,2 млн грн.

Наступну сходинку у кількості пропозицій вторинної нерухомості зайняло місто Дніпро  — 5 961, медіанна вартість квартир у місті становить 1,5 млн грн. В передмісті Києва – Ірпені кількість оголошень складає – 5 198, медіанна вартість квартир 1,6 млн грн.

У Хмельницькому пропозиція на ринку житлової нерухомості складає 3 344 оголошень, медіанна ціна 1,4 млн грн. У Львові ціна на нерухомість на вторинного ринку — 2,5 млн грн, кількість оголошень  за липень склала 2 869.

Замикають 10 топ-міст за кількістю пропозицій житла на вторинному: Запоріжжя (2 419 оголошень, медіанна ціна житла – 1 млн грн), Кривий Ріг (1 922 оголошення, медіанна ціна 612 тис. грн) та Миколаїв (1 944 оголошення, медіанна ціна житла 1,1 млн гривень).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu