Бізнес, Кар'єра, Новини, Пресрелізи

GlobalLogic переводить фахівців в Україні на gig-контракти

17 Серпня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Компанія планує перевести більшість поточних спеціалістів в Україні на gig-контракти згідно з правилами Дія.Сіті. Перехід буде поступовим та триватиме два роки. Нові спеціалісти залучаються в компанію одразу на gig-контракт. З початку липня до GlobalLogic приєдналося 50 gig-контракторів.

У 2022 році GlobalLogic доєдналися до спеціального правового режиму Дія.City. Режим надає привабливі умови ведення ІТ-бізнесу в Україні, гарантовані державою на 25 років. Ця підтримка особливо важлива під час війни, коли зростання ІТ-сектору призупинилося.

GlobalLogic переводить фахівців в Україні на gig-контракти - press-release, news, career, businessGlobalLogic переводить фахівців в Україні на gig-контракти - press-release, news, career, business

Одна з особливостей режиму Дія.Сіті – співпраця компаній зі спеціалістами на основі gig-контракту. 

Gig-контракт — договір між компанією та фізичною особою. Він не обтяжений нормами застарілого законодавства, тому більш гнучкий, ніж трудовий договір.

Для співпраці згідно з gig-контрактом спеціалісту не потрібно мати зареєстрований ФОП, звітувати про діяльність та самостійно платити податки. За контрактора це робить компанія, яка його наймає.

Спеціалісти, які співпрацюють з резидентами Дія.Сіті, сплачують 5% податку на дохід та додатково 1.5% військового збору.

Інші принципові умови співпраці спеціалістів з компанією не змінюються. Але нова форма співпраці буде більш зручною та ефективною і для спеціалістів, і для компанії.

“У непрості часи ми шукаємо додаткові джерела стійкості бізнесу, – говорить Анна Щербакова, віцепрезидентка та операційна директорка GlobalLogic Ukraine, – Ми дослідили умови Дія.City та переконалися, що цей правовий режим допоможе нам краще розвивати бізнес і підтримувати наших людей. Впевнені, що згодом gig-контракт стане новим стандартом роботи ІТ-індустрії в Україні”.

Про GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.

В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.

GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes.

Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu