Благодійність, Люди, Новини

Українці отримають 500 грн компенсації на купівлю необхідних ліків

17 Серпня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

На покриття вартості ліків і їх доставки українцям, які постраждали від війни і не мають змоги придбати необхідні ліки самостійно DEG-Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbh (“DEG”) у підтримці з Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (“BMZ”) виділили 28 млн грн. Гроші будуть передані фонду «Ліки для України» декількома траншами у найближчі місяці. Перший – вже отриманий в серпні 2023 року.

Фонд «Ліки для України», створений Liki24.com у квітні 2022 року,  дає змогу українцям, яким не вистачає коштів, отримати компенсацію у половину вартості медикаментів, замовлених через застосунок Liki24. Максимальна сума компенсації на даний момент – 500 грн, які можна витратити на одне або декілька замовлень. За рахунок коштів, що передасть уряд Німеччини, Фонд «Ліки для України» зможе безперервно працювати та надавати необхідну допомогу тим, хто цього потребує, протягом декількох місяців.

Скористатися допомогою фонду «Ліки для України» можна за допомогою застосунку Liki24. Перш за все в ньому потрібно зареєструватися, після чого на головному екрані Liki24 з’явиться інформація про можливість взяти участь у програмі компенсації. Більш детально про те як скористатися допомогою можна ознайомитись в спеціальному розділі на сайті Liki24.com

«Ми вдячні DEG та уряду Німеччини за продовження підтримки українців у надскладні для нас часи. Ці кошти допоможуть нам збільшити обсяги допомоги для тих, хто її потребує. Більше грошей – більше врятованих життів. Також ми розглядаємо можливість збільшення відсотка компенсації для найвразливіших верств населення», – наголосив співзасновник та СЕО Liki24.com Антон Авринський.

Завдяки фонду «Ліки для України», який підтримують українські та міжнародні донори, в 2022 році допомогу отримали понад 80 тисяч українських сімей.

Інформація про Liki24.com

Liki24.com – міжнародна компанія з українським корінням, яка була заснована в 2017 році та представляє інноваційну платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення й доставки ліків з аптек. Платформа Liki24.com має вже понад 1,7 мільйона клієнтів в Україні, Румунії та Італії. А її сайти і додатки щодня відвідують понад 100 тис. користувачів.

Інформація про DEG

Протягом 60 років DEG фінансує та консультує приватні підприємства у країнах, що розвиваються, та країнах з ринком у процесі формування. З портфоліо у близько 9,2 мільярдів євро, DEG є однією з найбільших у світі фінансових організацій розвитку приватного сектору.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu