Новини, Спільнота, Студенту

«Почну з наступного року». Топ-5 ресурсів для безкоштовного вивчення англійської мови онлайн

22 Квітня, 2024

Не забудьте поширити ❤️

Незабаром англійська може стати однією з мов міжнародного спілкування в Україні. Тому вивчати її варто вже зараз: це відкриває шалені можливості для освіти, побудови кар’єри та розширення кола знайомств.

Для тих, хто досі відкладає вивчення англійської в довгий ящик — зібрали добірку ресурсів, які допоможуть покращити ваш English абсолютно безкоштовно. Чудова нагода розпочати 2024 рік із саморозвитку!

Friends Space – блог в якому з англійською на «ти»!

Це блог, який допомагає людям вивчати англійську мову з ентузіазмом та задоволенням. Тут знаходяться різноманітні матеріали, які роблять процес навчання цікавим та легким. Від крутих лайфхаків до веселих тестів, від корисних статей до додаткової мотивації — наш блог має все необхідне для успішного вивчення англійської мови.

Команда Friends Space вірить у потенціал кожного, хто прагне вивчити англійську мову. Ми створюємо сприятливе середовище, де кожен може знайти натхнення та підтримку у своєму навчанні. Наш блог не лише надає корисні ресурси, але й надихає та мотивує до досягнення нових висот у мовній освіті.

Отримай 500 гривень бонусів на навчання! Зареєструйсь за цим посиланням та придбай індивідуальне навчання або заняття в групі. 

Duolingo – додаток англійської для початківців.

Duolingo – це прекрасний сервіс для тих, хто лише починає вчити англійську мову: тут і інтерактивні вправи з граматики, і тренування слуху, і speaking. А якщо ви забудете пройти урок, Duolingo постійно нагадуватиме про себе електронними листами та сповіщеннями: це ідеально для формування постійної звички навчатися щодня. Кажуть, що 34 години занять на платформі рівнозначні семестру вивчення мови в університеті. Ну що ж, можна це перевірити.

Гончаренко центр Онлайн — безкоштовні онлайн курси англійської для дітей та дорослих з будь-яким рівнем знань.

Заняття у центрі — ефективний спосіб вивчати англійську для людей з різними рівнями володіння мовою — від Beginner до Advanced. Викладачі з багаторічним досвідом та носії мови проводять безкоштовні заняття, задають домашку та надають зворотний зв’язок. На платформі також можна проходити тест на закріплення матеріалу, і долучатися до розмовних клубів за вашим рівнем англійської. А на десерт — після завершення навчання тут надають сертифікат, який можна додати у CV та використовувати при пошуку роботи чи навчання. Зареєструватися на курси можна за посиланням. Крім цього, Гончаренко центри проводять офлайн-курси англійської у 25 містах та містечках України, тож вивчати англійську можна офлайн у вашому місті!

Tandem — месенджер для вивчення іноземних мов.

Цей додаток створений для ентузіастів, які хочуть вивчити мову завдяки спілкуванню з іншими людьми, а також поділитись знаннями рідної мови. Ідея полягає в тому, що ви та ваш англомовний партнер навчаєте один одного своїй мові. Зараз охочих вивчати українську у світі значно побільшало, тож це ваш зірковий час!

EnglishDom — платформа з безліччю ресурсів для вивчення англійської.

Тут студентам пропонують завдання на платформі на сайті та в мобільних додатках: цифровий підручник, додаток для вивчення нових слів, додаток для виконання домашнього завдання, онлайн-тренажер для самостійних занять, YouTube-канал, блог, розмовні клуби.

TED — мотиваційні та пізнавальні лекції англійською мовою.

Платформа для всіх, хто хоче покращити свої навички сприймання мови на слух. Тут ви знайдете короткі лекції на різні теми від учасників щорічної конференції TED – Technology, Entertainment, Design. На сайті також присутні субтитри.

Обирайте можливість, яка сподобалась найбільше — і вперед, підкорювати англійську. Fingers crossed.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu