Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

BlockchainUA вже близько!

Дата:
18 Вересня
Ціна:
750,5000UAH

Головна blockchain подія України вже близько! Кілька років поспіль сильне ком’юніті у сфері блокчейн і децентралізованих технологій збирається разом, щоб поділитися один з одним досвідом і обмінятися ідеями розвитку галузі. Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 18 вересня в Києві на сцені BlockchainUA.

BlockchainUA – це перш за все практичний контент, що заснований на експертизі та неоціненному досвіді кращих фахівців. Переваги найбільш обговорюваної технології, питання підприємництва та ведення бізнесу у сфері блокчейн, актуальні тенденції, інноваційні підходи, питання регулювання блокчейн – все це і багато іншого Ви зможете почути від експертів з величезним практичним досвідом в індустрії.

В оновленому антивірусному форматі є доступ до трансляції конференції та запис для тих, хто на самоізоляції.Чого чекати від конференції? Яскравих емоцій, нових знайомств і як завжди – найякіснішого контенту з блокчейн-індустрії!

Коли: 18 вересня 2020 року

Детальніше про конференцію на офіційному сайті: https://blockchainua.com/

І на facebook сторінці: https://www.facebook.com/blockchainua/

Придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/events/1860262

До зустрічі на BlockchainUA!

Деталі

Дата:
18 Вересня
Ціна:
750,5000UAH
Категорія Подія:
, ,
Сайт:
https://blockchainua.com/

Місце проведення

«ОАЗИС», РК Ультрамарин
вул. Липківського, 1А
Київ, +38(098) 955-25-99 Ukraine
Телефон:
+38(044) 206 03 56
Сайт:
http://oasis-restaurant.kiev.ua/

Організатор

Distributed Lab
Е-mail:
sales@distributedlab.com
Сайт:
https://distributedlab.com/

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.