Технології

Названий найкращий смартфон 2018 року

16 Серпня, 2018

Не забудьте поширити ❤️

Зараз на ринку смартфонів можна зустріти мобільні пристрої від десятків найрізноманітніших виробників, які відрізняються один від одного кардинально, в тому числі ціною. Покупцям доводиться вибирати не тільки технічне оснащення і зовнішній вигляд, але ще і бренд виробника. 16-го серпня 2018 року, експерти з асоціації European Image and Sound Association назвали «Кращий смартфон року», який, на їхню думку, перевершує всіх своїх конкурентів.

Для цього фахівці опитали експертів і журналістів з 27 країн світу, включаючи США, Великобританію, Німеччину і Францію. У підсумку, найкращим телефоном 2018 року стало Huawei P20 Pro, оснащений потрійний основною камерою з підтримкою 5-кратного оптичного збільшення і ефекту розмиття заднього фону. На думку фахівців, дане мобільний пристрій надає найкращу комбінацію технічного оснащення, якості збірки, оптики і ряду інших чинників.

Названий найкращий смартфон 2018 року - tech

Крім того, саме Huawei P20 Pro оснащений акумулятором ємністю 4000 мАг, завдяки якому від одного заряду він може працювати довше за всіх своїх конкурентів. Не можна не помітити, що вартість мобільного пристрою не бралася до уваги, тобто перемогти міг навіть телефон за кілька тисяч доларів. Премію «Кращий смартфон року» співробітники European Image and Sound Association вручать виробнику в ході церемонії, яка пройде в рамках виставки IFA 2018 у Берліні на початку вересня.

Звичайно, в світі напевно знайдуться люди, які скажуть, що Huawei P20 Pro ніяк не тягне на звання кращого смартфона 2018 року, однак тут важливо розуміти одну деталь. До цих пір жодному мобільного пристрою не вдалося перевершити його за якістю фотографій, а це говорить про те, що китайська корпорація зуміла зробити щось неймовірне, чого ще ніхто не робив. Це одна з причин, чому смартфон назвали найкращим у нинішньому році.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu