Бізнес

Apple витратить $1 мільярд для створення Кампусу в США на тисячі робочих місць.

13 Грудня, 2018

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple  у четвер на своєму сайті показала ,  що  будує нове студентське містечко варістю 1 мільярд доларів США в місті Остін, штат Техас, де зможе працювати 5000 додаткових працівників, які зможуть зрости до 15 000, і, як очікується, зробить Apple найбільшим приватним роботодавцем в Остіні.

Компанія, яка на сьогодні налічує 90 000 працівників у Сполучених Штатах, також планує відкрити 1000 робочих місць у Сан Дієго, Сіетлі та Калвер-Сіті, штат Каліфорнія, і створити сотні нових робочих місць в офісах в Нью-Йорку, Пітсбурзі та Боулдері, Коло ., в найближчі три роки.

Apple витратить $1 мільярд для створення Кампусу в США на тисячі робочих місць. - businessApple витратить $1 мільярд для створення Кампусу в США на тисячі робочих місць. - business

“Apple  пишається тим, що пропонує нові інвестиції, робочі місця та можливості для міст у Сполучених Штатах та суттєво поглиблює наше партнерство з містом та населенням Остіна”, – заявив Тім Кук, виконавчий директор компанії Apple.

Протягом багатьох років Apple піддавалася критиці за те, що не зробила достатньо для американської економіки, оскільки вона виробляла більшу частину своїх продуктів у Китаї та формує свої прибутку за кордоном, щоб уникнути податкових платежів у Сполучених Штатах.

У січні після того, як компанія стала одним з найбільших бенефіціарів змін у податковому кодексі, підписаному Президентом Трампом, заявила, що впродовж наступних п’яти років вона буде інвестувати більше 30 мільярдів доларів США і створить 20 тисяч робочих місць.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu