Бізнес, Технології

GitHub надав безкоштовним аккаунтам необмежені приватні сховища

08 Січня, 2019

Якщо ви користуєтеся безкоштовним обліковим записом на GitHub, то відтепер ви можете створювати та спільно використовувати приватні проекти програмного забезпечення.

В понеділок компанія заявила, що платформа надасть користувачам безкоштовного плану доступу до необмежених приватних репозиторіїв. Це означає, що ви можете зберігати проекти, які будуть доступні лише для певних співробітників, а не для громадськості. Приватні репозиторії раніше були доступні на платних планах GitHub, які починаються від $7 на місяць.

GitHub надав безкоштовним аккаунтам необмежені приватні сховища - tech, businessGitHub надав безкоштовним аккаунтам необмежені приватні сховища - tech, business

Як повідомляє блог Microsoft, для безкоштовних приватних репозиторіїв, існує обмеження кількості осіб, які можуть працювати над ним – не більше трьох.

Розробники тепер можуть використовувати GitHub для приватних проектів з до трьох співавторів на проект безкоштовно, повідомляє блог Microsoft . Публічні репозиторії все ще доступні безкоштовно і можуть мати необмежену кількість співробітників.

Microsoft купила GitHub за 7,5 млрд. Доларів у жовтні минулого року. GitHub є популярною платформою для розробників програмного забезпечення для обміну кодами програм. Microsoft заявила, що GitHub продовжуватиме працювати незалежно після придбання.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu