Бізнес, Технології

GitHub надав безкоштовним аккаунтам необмежені приватні сховища

08 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо ви користуєтеся безкоштовним обліковим записом на GitHub, то відтепер ви можете створювати та спільно використовувати приватні проекти програмного забезпечення.

В понеділок компанія заявила, що платформа надасть користувачам безкоштовного плану доступу до необмежених приватних репозиторіїв. Це означає, що ви можете зберігати проекти, які будуть доступні лише для певних співробітників, а не для громадськості. Приватні репозиторії раніше були доступні на платних планах GitHub, які починаються від $7 на місяць.

GitHub надав безкоштовним аккаунтам необмежені приватні сховища - tech, businessGitHub надав безкоштовним аккаунтам необмежені приватні сховища - tech, business

Як повідомляє блог Microsoft, для безкоштовних приватних репозиторіїв, існує обмеження кількості осіб, які можуть працювати над ним – не більше трьох.

Розробники тепер можуть використовувати GitHub для приватних проектів з до трьох співавторів на проект безкоштовно, повідомляє блог Microsoft . Публічні репозиторії все ще доступні безкоштовно і можуть мати необмежену кількість співробітників.

Microsoft купила GitHub за 7,5 млрд. Доларів у жовтні минулого року. GitHub є популярною платформою для розробників програмного забезпечення для обміну кодами програм. Microsoft заявила, що GitHub продовжуватиме працювати незалежно після придбання.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu