#ТиТворецьІсторії

12 бізнес-ідей для новачків без стартового капіталу

08 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Хто з нас не мріє стати підприємцем?

Але для кожного, хто має хто має дух підприємця, витрати для старту можуть стати значним бар’єром. Проте там, де є бажання, є і спосіб. Ми підготували для вас бізнес-ідеї, які не вимагають багато коштів та ресурсів на шляху запуску і можуть бути втілені будь-ким. Для тих, хто мріє про велике за невеликий бюджет, ось кілька недорогих ідей для бізнесу. Розбудіть підприємницьку пристрасть!

Створення контенту

Соціальні медіа та 24-годинний цикл створення новин – це ідеальний вибух можливостей для творчих професіоналів, таких як письменники та графічні дизайнери, які можуть використовувати свої таланти для створення високоякісного контенту для бізнесу та медіа. Завдяки зростаючій популярності фрілансу та тимчасової зайнятості,  зараз – краще, ніж будь-коли, продавати себе як професійного постачальника послуг.

Особистий або віртуальний помічник

Ті, хто володіє хорошими організаційними навичками, користуються великим попитом серед інших підприємців, які розвивають свій бізнес і хочуть зосередитися на більш важливих завданнях. Персональний або віртуальний помічник виконує безліч секретарських або функцій консьєржа, працюючи віддалено. Ви можете працювати з дому для багатьох різних клієнтів, контролюючи календар та свій час, організовуючи авіапольоти  чи виконуючи канцелярські роботи.

Послуги з планування подій

Якщо ви високоорганізована, орієнтована на деталях особа, яка любить поєднувати вільні серця, ви, скоріше за все, без значних проблем зможете запустити бізнес з планування подій. Працюючи на весіллях, днях народження та зустрічах випускників, планувальники подій полегшують захоплюючу вечірку для її учасників, беручи на себе всі організаційні турботи. LinkedIn, холодні дзвінки та планування декількох подій – допоможуть вам отримати відповідний досвід. Це також допоможе вам створити міцну базу постачальників і контактів, які могли допомогти вашим клієнтам організувати подію мрії.

Послуга на замовлення / консьєрж

Між доглядом за дітьми та професійними обов’язками більшість працюючих батьків мають дуже мало часу, щоб піклуватися про особисті справи, такі як покупка продуктів, повернення товару до магазину, або розсилка листівок. На щастя, інша людина під керівництвом клієнта може піклуватися про ці трудомісткі доручення і звільнити його дні для важливіших речей у житті. Враховуйте витрати на відрядження при визначенні ваших тарифів, які можуть бути погодинними або в цілому за завдання.

Професійний рецензент

Так, це дійсно хороша справа. Важливість хороших відгуків залишається актуальною як для великих, так і для малих компаній. Компанії надають продукти та послуги приватним особам, щоб вони могли протестувати їх та написати відгук. Вони хочуть хорошого, але, що важливіше, чесного відгуку. Вони платять за ваш час або за рецензію, а ви можете спробувати нові речі, прочитати нові книги, експериментувати з новітніми технологіями та багато іншого.

Консалтинг у соціальних мережах

Великі фірми можуть найняти агентство або штатного співробітника для ведення своїх Facebook і Twitter, керування рахунками та блогами, але малі підприємства часто повинні піклуватися про свій власний соціальний маркетинг самотужки. З цілою купою інших обов’язків, власники бізнесу можуть бути занадто зайняті або перевантажені, щоб витрачати час на створення великої стратегії в соціальних медіа. Як консультант, ви можете допомогти їм визначити найкращу тактику, розмістити графіки та контент для цільової аудиторії. А як тільки кількість їхніх підписників буде зростати, зростатиме і ваш бізнес.

Власник магазину Etsy

Etsy є популярним онлайн-ринком, де розміщуються тисячі роздрібних продавців і великих виробництв, такі як Wildflower + Co. Запуск магазину Etsy неймовірно доступний. Приєднатися до сайту і запустити свій магазин можна безкоштовно, хоча власники бізнесу повинні знати, що є три плати за успішний продаж: плата за розміщення, транзакції та обробку платежу.

Онлайн-курси та навчання

Чим ви захоплюєтеся? Йога? Випічка? Веб дизайн? Якщо ви знаєте щось досконало, ви можете допомогти іншим навчитись чогось, пропонуючи віртуальні уроки. Створіть навчальні пакети та відео для завантаження, або заплануйте онлайн уроки по Skype з клієнтами. Іншим варіантом для освітян-початківців є започаткування віртуального або домашнього навчання.

Персональний кухар

Цей бізнес вимагає від вас планувати та готувати щотижневі або щоденні страви для своїх клієнтів, тому навички приготування їжі та знання про харчування та спеціальні дієти (якщо це можливо) обов’язкові. Ви не обов’язково повинні закінчувати кулінарну школу, але наявність декількох відзнак як кулінара підвищить ваш авторитет. Не виключено, що вам доведеться подорожувати до супермаркетів та будинків клієнтів,в той час як клієнти повинні покривати вартість інгредієнтів та  платити за обслуговування.

Послуги перекладу

Якщо ви вільно володієте другою мовою, ви можете знайти роботу, та перетворювати написані та вимовлені слова з однієї мови на іншу. Розширення міжнародних зв’язків та збільшення кількості неангломовних , наприклад, в США роблять цю галузь швидко зростаючою. Бюро трудових служб прогнозує зростання на 42 відсотки до 2020 року. Ви можете розпочати свою власну незалежну справу і запропонувати свої послуги підприємствам, школам, лікарням, судам і конференц-центрам..

Програмне навчання

Ви володієте спеціалізованим програмним забезпеченням? Зараз зростає попит на навчання аматорів та фахівців, які прагнуть розширити свої навички. Технічні посібники доступні для таких програм, як QuickBooks і Final Cut Pro, але вони часто є дорогими і важкими для сприйняття середньостатистичному користувачеві. Сплануйте семінари для невеликих груп або приватні заняття, з почасовою оплатою, якщо надаєте повний посібник програми. Терпіння і властивості характеру є критичними в цьому випадку.

Уроки музики

Для музично обдарованих, давати уроки тим, хто хоче вивчити інструмент, може бути великим джерелом додаткового прибутку. Якщо ви не навчаєте грі на фортепіано, студенти, швидше за все, можуть принести свої власні інструменти до вашого будинку на цілодобові уроки. Запасіться нотами або пісенниками в різних жанрах і спрямованими на різні рівні майстерності, щоб ви могли запропонувати широкий вибір для ваших потенційних клієнтів. Уроки музики також можуть принести чималий дохід, якщо ви запропонуєте свої послуги місцевим вищим навчальним закладам і громадським театральним колективам.

Не знайшли те, що вам підходить? У будь-якому випадку, не падайте духом. Час зазвичай вам допоможе, і ви обов’язково станете підприємцем!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu