Країна

Україна потрапила в ТОП країн з недооціненою валютою.

11 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Скільки має коштувати $1 в Україні?

За даними The Economist , українська валюта виявилася однією з найбільш недооцінених згідно з даними індексу Біг Мак.

Даний індекс є одним із способів визначення паритету купівельної спроможності. В його основі лежить ціна за популярний бургер Біг Мак мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s.

Україна потрапила в ТОП країн з недооціненою валютою. - country

Вперше він був використаний журналістом The Economist у вересні 1986 року в якості прикладу. З тих пір видання щорічно розраховує цей індекс і публікує результати.

Згідно з даними, з січня поточного року в Україні можна купити один Біг Мак за 54 грн. Отже, вартість гривні недооцінена на 65,2%. Крім того, в Україні $ 1 повинен коштувати 9,7 грн. Також серед недооцінених валют виявилися турецька ліра, аргентинський песо і малайзійський рінггіт. На думку експертів національна валюта Росії недооцінена на 70,4%. Найбільш переоціненою валютою виявився швейцарський франк, а саме на 19%.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu