Стартапи

Український стартап LaMetric представив настінні LED-панелі Sky

11 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап LaMetric, який виробляє розумні годинник Time, представив на виставці CES новий продукт – настінні LED-панелі Sky. Про це повідомляє AndroidPolice.

Панелі Sky кріпляться на стіну і можуть виконувати кілька функцій – служити прикрасою інтер’єру або показувати необхідну власнику інформацію. Пристрій підключається до додатка по Wi-Fi , на якому можна налаштувати його зовнішній вигляд. LED-панелі Sky також можна контролювати за допомогою Siri, Amazon Alexa, Google Assistant і годинником Time від LaMetric.

Український стартап LaMetric представив настінні LED-панелі Sky - startups

З даних, яке може виводити пристрій, – кількість підписників в Instagram, кількість непрочитаних повідомлень у пошті, прогноз погоди і так далі. Як і з годинником Time, власники Sky можуть встановити власні джерела інформації. Особливість пристрою в тому, що дані оновлюються в режимі реального часу.

Ціна Sky і дата старту продажів джерело не уточнює.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu