Бізнес, Стартапи

6 порад для G Suite щодо покращення вашого бізнесу

12 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

G Suite – це потужна платформа для ведення будь-якого бізнесу. Це продуктивний набір відомих програм Google, таких як Gmail, Документи, Таблиці, а також додатки для ділового чату та відеоконференцій. Навіть для тих, хто вже користується цим пакетом щодня на роботі, все ж виявиться декілька нових програм, функцій чи професійних порад, які стануть у нагоді та поліпшать щоденну роботу, ось декілька із них:

1. Спробуйте нову інформаційну панель для бізнесу.

Наприкінці вересня Google анонсував нову вражаючу інформаційну панель Work Insights. Для тих, хто керує групою людей, вона стане надзвичайно корисною – ви зможете отримати багато інформації про те, як ваші підлеглі користуються G Suite. Існують графіки, які показують, як часто люди використовують Gmail, Документи Google та інші програми. Ви зможете перевірити, як часто кожна особа користується всім пакетом.

6 порад для G Suite щодо покращення вашого бізнесу - startups, business6 порад для G Suite щодо покращення вашого бізнесу - startups, business

2. Перевірте активність у Google Документах.

Більшість досвідчених користувачів G Suite вже знають, що в Документах Google можна з легкістю працювати декільком особам одночасно. Є можливість робити коментарі, вводити текст в тому ж таки документі і спілкуватися з ким-небудь в режимі реального часу. У березні минулого року Google додав у G Suite нову функцію, що стосується документів, таблиць і слайдів. Вона є надзвичайно корисною, тому що дає змогу бачити, коли користувачі останній раз перевіряли документ, редагували його чи затверджувати вміст. Щоб увімкнути функцію “Діяльність”, перевірте консоль адміністратора.

3. Можна об’єднати дані з однієї електронної таблиці в іншу.

Це професійна порада навіть для тих людей, які вже знають, як робити розрахунки в Google Sheets і ведуть свої електронні таблиці, на рівні професіонала. Ви можете витягти дані з іншої електронної таблиці за допомогою функції = IMPORTRANGE. Ця стаття поступово пояснює, як використовувати цю функцію.

4. Jamboard не тільки для людей, які володіють дошкою.

Jamboard – це унікальний продукт Google, який допомагає співпрацювати. Він коштує 5000 доларів і являє собою інтерактивну дошку, на якій ви можете записувати нотатки, обговорюючи ідеї. Однак, можливо, дехто не розуміє, що програма доступна для всіх, хто використовує G Suite. У меню Служб Google знайдіть параметри Jamboard. Можна записувати нотатки за допомогою стилуса або миші.

5. Smart Compose тепер працює в G Suite.

Google експериментує з новими функціями та додатками на просторах споживачів, але зрештою вони просуваються до G Suite. Одним з прикладів цього є Smart Compose. Вперше він з’явився в додатку Google Inbox, потім з’явився в Gmail. Тепер він працює і в G Suite.

Коли ви створюєте електронний лист і вводите фразу типу “Ви хочете зустрітися на наступному тижні?” Ви побачите запропоновану фразу. Отже, якщо ви введете “Ви хочете зустрітися на наступному …”, Gmail автоматично додасть “тижні”. Щоб скористатися цією пропозицією, просто натисніть клавішу Tab. Інформація про те, як ви складаєте більшість листів теж зберігається.

6. Можна використовувати субтитри у слайдах Google.

Інша функція, яка може бути дуже зручною під час бізнес-презентації, це увімкнення субтитрів. Коли ви виступаєте перед групою людей, ви можете говорити в мікрофон і паралельно мати слайди з текстом вашої презентації чи іншими нотатками. Щоб увімкнути цю функцію, клацніть параметр “Поточний”, а потім клацніть “Субтитри” в нижній частині екрана.

Використовуйте наші поради для G Suite щоб покращити спільну роботу вашої команди!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu