Соціальні медіа

Нове оновлення WhatsApp: біометричне блокування додатку від сторонніх очей.

13 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Зараз у WhatsApp не має можливості заблокувати сам додаток чи окремий чат від “небажаних гостей”.

Проте незабаром вам більше не знадобляться програми сторонніх виробників, щоб зберегти WhatsApp заблокованим. Чат додаток дозволить користувачам блокувати або розблокувати чати за допомогою датчика відбитків пальців або іншої біометричної аутентифікації на вашому телефоні. Ця розробка призначена для користувачів Android, які незабаром зможуть встановити захист за відбитком пальців у WhatsApp. Варто відзначити, що подібна функція також розробляється для користувачів iPhone, як повідомили в минулому році, які незабаром зможуть використовувати Touch ID і Face ID як додатковий рівень захисту на WhatsApp.

Як це часто буває, для безпеки та конфіденційності багато користувачів, як правило, використовують програми блокування програм сторонніх виробників, які вважаються небезпечними. Додавання цих додатків також уповільнює роботу телефону.

Компанія, що належить Facebook, ще має офіційно оголосити про цю функцію. Тим не менш, функція блокування була помічена в останній бета-версії програми.

“Після роботи над впровадженням функцій Face ID і Touch ID на iOS (які ще не доступні з міркувань розвитку), WhatsApp нарешті почала працювати над функцією аутентифікації на Android, використовуючи ваш відбиток пальців!”

Біометричний замок WhatsApp буде відображатися в параметрах конфіденційності. Крім того, користувач зможе встановити звичайний метод блокування, такий як PIN-код.

Крім біометричної аутентифікації, WhatsApp також працює над новими функціями, однією з них є покращені звукові сповіщення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu