Гаджети

IOS 13 на відео: чорна тема, оновлений інтерфейс і інші принади

23 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Apple, ймовірно, представить iOS 13 на WWDC в червні, але дизайнери вже зараз намагаються вгадати, які функції може принести це оновлення. Ймовірно, власників iPhone чекає перероблений інтерфейс, чорна тема і багато іншого.

Почнемо з того, що навряд чи Apple буде реалізовувати всі 40 з гаком нових функцій iOS 13, представлених в цьому відео. З іншого боку, чому б не втілити чудові ідеї в майбутніх версіях iOS.

Автори концепту пропонують зменшити деякі елементи інтерфейсу (зокрема – Siri, регулювання гучності і вхідних викликів). Зараз вони дуже дивно виглядають на великих сучасних екранах.

Крім того, концепція передбачає AlwaysOn-дисплей для iPhone X і iPhone XS. Повністю чорний інтерфейс буде постійно показувати час, дату і чотири віджета (наприклад, погоду), схожих на елементи watchOS. Також дизайнери чекають поновлення інтерфейсу Apple Music і камери.

Зовсім сміливі ідеї припускають в iOS 13 підтримку миші і кілька профілів для iPad, допомога Siri в повідомленнях, блокування додатків за допомогою Face ID і багато іншого.

На даний момент, згідно з джерелами авторитетного видання Bloomberg, iOS 13 отримає чорну тему, спеціальний домашній екран для iPad, поліпшене керування файлами і додатки з вкладками.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu