Новини

Всі відділення «Нова Пошта» будуть працювати без вихідних по всій Україні

25 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Українська служба доставки “Нова пошта” переходить на 7-денний графік роботи (крім відділень в селах), з 1 березня 2019 року. Це стосується всіх відділень в обласних і районних центрах. Про це повідомили на сайті “Нової пошти”. Також без вихідних працюватимуть кур’єри компанії.

За словами гендиректора компанії Олександра Бульби, тепер відділення працюватимуть у неділю з 11:00 до 16:00. “Нова пошта” вдалася до таких змін заради комфорту клієнтів. До того ж, стало відомо, що бізнес-клієнти можуть збільшити продажі під час додаткових днів роботи, а одержувачам не потрібно після роботи чекати в чергах – можна приходити в зручний час в суботу або неділю і отримувати свої посилки швидше.

Графіки по суботах – орієнтовні, можуть відрізнятися від відділення до відділення, точний час роботи краще перевіряти на сайті компанії.

В «Нова Пошта» повідомили, що зараз у неділю працює тільки 400 відділень в Києві та великих містах (це близько 15% мережі) – вони почали працювати за таким графіком з жовтня.

До слова, у 2018 році “Нова Пошта” на 20% збільшила кількість відправлень. За весь минулий рік вона доставила 174 мільйонів посилок. Заснована в 2001 році ПК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається майже з 3 тис. відділень по всій країні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu