Спільнота

У Google Docs для бізнесу (G Suite) додали AI для перевірки граматики

27 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google розширює засоби перевірки граматики на основі AI у Документах для всіх користувачів G Suite, щоб ви робили менше помилок на роботі.

Компанія Google оголосила про те, що перевірка граматики на основі штучного інтелекту, яку анонсували в липні 2018 року, тепер стане рідною функцією в Документах Google для всіх користувачів G Suite, її корпоративного набору веб-інструментів і послуг.

Раніше в Google Docs працював звичайний спеллчекер, який помічав звичайні помилки, на зразок неправильно написаних слів. Новий «розумний» спеллчекер вміє більше: відрізняти по контексту, яке зі схожих слів, слід використати в даному випадку (наприклад, affect або effect), коли користувач сплутав they’re і their, який час дієслова краще використовувати і т.д. «Машинні техніки перевірки можуть вловити безліч потрібних виправлень, від простих граматичних правил у використанні a і an, до складних концепцій, на зразок правил використання додаткових додатків», – повідомляють в компанії.

У Google Docs для бізнесу (G Suite) додали AI для перевірки граматики - community

В The Verge відзначають , що він заснований на тому ж штучному інтелекті, який працює з природними мовами і переводить тексти з однієї мови на іншу в сервісах компанії.

Щоб відрізнити його від стандартної перевірки орфографії, яка висвітлює неправильно написані слова червоним кольором, контролер граматики використовуватиме сині рядки, щоб підкреслити помилку, яку слід вирішити.

На жаль, функція все ще обмежена і доступна для бізнес-користувачів. Але розширення для всіх клієнтів G Suite і включення його за замовчуванням в Google Docs є хорошим свідченням того, що компанія готує граматичні перевірки для більш широкого кола споживачів в певний момент в майбутньому.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu