Бізнес

Президент і прем’єр закрили питання по законопроекту, який стосується ФОПів в ІТ

28 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрілися з представниками IT-індустрії, щоб обговорити закон про ФОПах. Представники влади запевнили, що галузі нема чого боятися, повідомляє AIN.ua.

Дискусія навколо запропонованого Міністерством соціальної політики законопроекту про ФОПах не припиняється. Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрілися з представниками української IT-галузі в офісі GlobalLogic. Вони переконують, що IT-сфери зміни не торкнуться.

Президент і прем'єр закрили питання по законопроекту, який стосується ФОПів в ІТ - businessПрезидент і прем'єр закрили питання по законопроекту, який стосується ФОПів в ІТ - business

Звідки дує вітер

На початку місяця Міністерство соціальної політики України представило законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників і протидії застосуванню незадекларованого праці». Він може змусити компанії перевести співробітників з ФОП на трудові договори.

Для українського IT-сектору, в якому оформлення співробітників як ФОП – звичайна практика, а новий законопроект – це серйозна загроза, у разі прийняття, якого, розробники не зможуть співпрацювати з аутсорсинговими-компаніями як ФОПи. Це означає, що їм доведеться платити прибутковий податок (ПДФО) зі ставкою 18% і 1,5% військовий збір.

Що кажуть Порошенко і Гройсман

Президент і прем’єр-міністр наполягають, що IT-галузі нема чого боятися. Володимир Гройсман підкреслив, що міністр соціальної політики Андрій Рева просто виніс законопроект на обговорення.

Президент і прем'єр закрили питання по законопроекту, який стосується ФОПів в ІТ - business

Представники влади вже не вперше заявляють, що законопроект не торкнеться IT-галузі. Раніше про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева. Закон не прийнятий, тому поки IT-компанії продовжать працювати за звичною схемою. Хоча це вже не перша спроба влади змінити оподаткування. Далі буде.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu