Бізнес

В Україні вперше почнуть продавати акції Apple

28 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Скоро в Україні почнуть продавати акції американського гіганта. Компанія БТС Брокер отримує дозвіл на допуск цінних паперів Apple на український фондовий ринок, пише LIGA.net. Українці зможуть придбати їх так само, як і акції українських компаній.

Щоб в Україні стали можливі операції з цінними паперами, випущеними в США, Національний депозитарій України вніс зміни до “Правил центрального депозитарію цінних паперів”. Вони почали діяти з 25 лютого. Першими за новою процедурою в Україну зайдуть акції Apple.

В Україні вперше почнуть продавати акції Apple - businessВ Україні вперше почнуть продавати акції Apple - business

Apple найдорожча компанія в світі. Капіталізація Apple на 27 лютого 2019 року становить 822,01 мільярдів доларів. Одна акція станом на 27 лютого вартує 174 долара. Щоб придбати її акції в Україні, необхідно буде мати рахунок в цінних паперах і брокера, через якого можна буде придбати акції.

Де можна буде купити акції Apple

Щоб акції Apple допустили до обігу в Україні, БТС Брокер потрібно отримати дозвіл. За словами голови Національного депозитарію України (НДУ) Міндовга Бакас, вони вже провели частину перевірки і передали документи НКЦПФР ще минулого тижня. БТС Брокер може отримати дозвіл в найближчі дні

У депозитарії не знають, чи вела БТС Брокер переговори з біржами про їх включення в лістинг. Але Бакас вважає, що це в інтересах самих майданчиків.

«На місці біржі я б, звичайно, боровся, щоб включити цей інструмент в систему, оскільки це увага, це реальна активність, і це підвищує репутацію», – зазначив Бакас в коментарі для «Інтерфакс».

Зараз на американській біржі NASDAQ одна акція Apple коштує $174,3. В Україні через комісії брокера ціна буде вище, ніж в США.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu