Країна, Новини

Електронна карта установ, які надають першу медичну допомогу запрацювала в Україні

05 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) розміщена електронна карта всіх установ, що надають первинну медичну допомогу та лікарів, що працюють в статусі підприємців, які уклали договір з Національною службою здоров’я. Про це в Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка постійно ділиться своїми «креативними» порадами.

«Ще рік тому, ніхто не міг назвати точну кількість амбулаторій або лікарів, що надають первинну медичну допомогу. Тепер інформація є! І вона відкрита і прозора для всіх» , – написала чиновниця.

На карті можна знайти все установи і лікарів, які уклали договір з НСЗУ (навіть якщо лікар зробив висновок тільки одну декларацію), електронну карту медзакладів з усіма контактами амбулаторій та лікарів.

На карті можна знайти:

  • Всі установи і лікарів, які уклали договір з НСЗУ;
  • Контактні дані установ і лікарів;
  • Кількість декларацій, які уклав лікар;
  • Спеціальність лікарів.

Можна побачити розподіл комунальних та приватних медустанов і лікарів-підприємців по регіонах. Також є можливість ознайомитися з тим, скількох пацієнтів обслуговує доктор, в тому числі за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря.

Уляна Супрун вважає, чим більше пацієнти знають про зміни, тим краще можуть скористатися перевагами трансформації. А медична допомога стане більш доступною і якісною.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu