Соціальні медіа

Facebook відтепер почне захищати ваші дані – Цукерберг

07 Березня, 2019

Основною зміною стане можливість встановлювати терміни зберігання для повідомлень. Ще соціальна мережа заборонить зберігати дані користувачів у тих країнах, де порушуються права людини.

Соціальна мережа Facebook оголосила про початок захисту особистих даних своїх користувачів. Засновник мережі Марк Цукерберг написав про те, як компанія буде розвивати свої сервіси з точки зору приватності.

Одна з ключових змін: мережа дасть користувачам можливість встановлювати терміни зберігання для приватного контенту (подібно до того, як зараз вона робить з історіями, вони зберігаються 24 години). Наприклад, можна буде виставити термін для повідомлення, від декількох секунд до місяця.

Що зміниться

  • Приватне листування користувачів буде безпечним, зокрема – зашифрованим end-to-end-шифруванням. Навіть сам Facebook не може мати доступ до неї;
  • Користувачі не повинні хвилюватися про те, що їх старі повідомлення завдадуть їм шкоди пізніше. Тому мережа планує дати користувачам можливість встановлювати термін зберігання повідомлень та іншої приватної інформації;
  • Facebook не зберігатиме дані користувачів на територіях країн, де порушуються права людини.

За словами Цукерберга, за наступні кілька років компанія перебудує свої сервіси, включаючи Messenger і WhatsApp, так, щоб вони відповідали цим принципам.

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu