Безпека, Поради, Технології

5 способів, як технології можуть полегшити ваше життя

07 Березня, 2019

Коли останній раз ви провели день, не використовуючи свій мобільний телефон або бездіяльно лежачи на дивані, переглядаючи фільми?

Технологічні боги дали нам FaceTime, Emoji Blitz і видовищні шоу, тому що ми заслуговуємо хороших речей, вірно?

Очевидно, що технології – це велика частина нашого життя. Ви, ймовірно, не можете собі уявити, що не відразу дістанете свій телефон, щоб перевірити останні оповіщення в Facebook, навіть якщо це ваша дивна тітка коментує всі ваші фотографії. Але, ось в чому справа, ці пристрої можуть бути ще більш глибоко інтегровані в наше життя, щоб зробити його простішим.

Ви хочете, щоб ваш холодильник повідомляв вам, коли у вас закінчується молоко? Як щодо відтворення улюбленого плейлиста без прокрутки списків музики і очікування завантаження?

Майбутнє вже тут, і це ті пристрої, які вам потрібні, щоб скористатися їхніми перевагами:

Смарт-спікер

Неважко зрозуміти, чому – це пристрій, який призначений для інтеграції в кожну частину вашого життя, – майже невидимий особистий помічник, про якого ви завжди мріяли. Ви можете встановити будильник, додати подію до свого календаря або скласти список покупок, і все це буде активовано голосом.

Ви також можете покінчити з цими ранковими випусками новин, якщо все, що ви хочете почути, – це погода або ситуація з заторами по дорозі на роботу. Він може навіть розповісти вам жарт. Хочете включити телевізор? Алекса або ваш помічник Google можуть зробити це. Хочете почути останній сингл Бейонсе? Не проблема.

Найприємніше в цих пристроях те, що вони часто є шлюзом для доступу до ваших інших інтелектуальних продуктів. Єдине, що вони не можуть зробити, це замінити справжнього друга, але ми впевнені, що і це не за горами.

Розумний холодильник

Якщо ваше визначення фантастичного холодильника передбачає колотий лід, то ви ніколи не мали справу з смарт-холодильником. Холодильник може сканувати штрих-коди товарів, що знаходяться у вашому холодильнику, і, грунтуючись на цих даних, повідомляти вам, коли у вас закінчиться щось або зіпсується.

Ви також можете підключити свій Alexa або Google Assistant до холодильника, щоб мати можливіть легко замовити все, що у вас закінчується. Якщо у вас є інші інтелектуальні пристрої, такі як пилосос або пральна машина, ви також можете керувати цими пристроями з холодильника, програючи музику … з холодильника.

Розумне освітлення

Деякі люди до сих пір вважають, що The Clapper – одне з найбільших винаходів цивілізації, але це тільки тому, що вони не знають, що таке розумне освітлення.

Коли ви вкручуєте інтелектуальну лампочку в одну з ваших існуючих ламп, ця лампочка бездротовим чином підключається до додатка на вашому телефоні або планшеті, яким ви можете керувати з будь-якого місця, навіть коли ви, наприклад, займаєтесь парасейлінгом на Багамах.

Не можеш прокинутися вранці, якщо не включене світло в твоїй спальні? Ось що розумне освітлення може зробити для вас. Ви можете не тільки планувати режим освітлення протягом дня, але деякі лампи можуть навіть змінювати колір. Якщо у вас є Phillips Hue Bridge – пристрій, який з’єднує все ваше інтелектуальне освітлення – ви можете додавати до 50 джерел світла.

Розумний термостат

Є такі жахливі, недобрі ранки, коли так холодно, що ви мусите кутатись в усі ковдри, що маєте, просто щоб стягнути себе з ліжка і підняти температуру опалення. Але що, якщо б був спосіб, яким ви могли б контролювати опалення своїм телефоном? А що, якщо він вивчить вашу поведінку та побажання і прийматиме інтуїтивні рішення самостійно?

Після установки інтелектуального термостата він навчиться пристосовуватися до ваших температурних побажань протягом дня, а також поточного сезону. Він також знатиме, коли ви йдете на роботу, щоб він міг перейти в режим енергозбереження. Згідно з дослідженням Nest, в середньому ви економите 10-12% на рахунках за опалення і 15% на кондиціонуванні за допомогою інтелектуального термостата.

Розумні Замки і Дверні Дзвінки

Розумні дверні дзвінки і замки – саме те, що кіно обіцяло нам в майбутньому. Ми хочемо знати, хто стукає в наші двері, але ми не хочемо вставати, щоб перевірити вічко. За допомогою додатку дверного дзвінка ви можете бачити, хто знаходиться перед вашими вхідними дверима, на вашому телефоні, і розмовляти з ним, не встаючи з дивана.

Є й інші (менш ледачі) переваги. Розумний дверний дзвінок особливо зручний, якщо вам додому доставляється посилка. Як тільки кур’єр дзвонить в дверний дзвінок, він відразу ж підключається до вашого смартфону, і ви можете повідомити йому, що робити з посилкою.

А смарт-замок робить ключі справою минулого. Якщо замок активований голосом, просто скажіть «відімкнути двері» і вуаля. Більш того, в разі пожежі, якщо ваш розумний замок підключений до вашої димової сигналізації, ваші двері автоматично відкриваються.
Хоча деякі з цих речей можуть звучати так, ніби це взято з футуристичного фільму, в якому технологія раптово вступає у володіння, переваги занадто гарні, щоб ними не скористатись. Навіть використання лише кількох з них може заощадити ваш час і гроші. Чого ж ви чекаєте?

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu