Новини

Кандидат в президенти США закликала розділити на частини Amazon, Google і Facebook

10 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сенатор Елізабет Уоррен пообіцяла розділити на частини Amazon.com, Alphabet Google і Facebook, якщо її оберуть президентом США – повідомляє Venturebeat. Це допоможе повернути конкуренцію в ті сегменти бізнесу, де вони стали монополістами.

Кандидат в президенти заявила, що подібні компанії заважають чесній конкуренції на технологічному ринку. На думку Уоррен, ці компанії давно і послідовно поглинають потенційних конкурентів, як, наприклад, Facebook зробив це з Instagram.

Сенатор також підкреслила, що подібні гіганти шкодять малому бізнесу і гальмують розвиток нових технологій. Уоррен пообіцяла призначити спеціальних регуляторів, які будуть стежити за угодами між крупними компаніями, наприклад, між Facebook і WhatsApp, між Amazon з Whole Foods і Zappos і покупки Google компаній Waze, Nest і DoubleClick.

Після заяви сенатора котирування акцій трьох компаній майже не змінилися. Акції Facebook і Alphabet впали менш ніж на 0,5 відсотка, а Amazon.com знизилися на 0,9 відсотка.

Сенатор від штату Массачусетс, член Демпартії Елізабет Уоррен оголосила про висунення своєї кандидатури на пост президента США 31 грудня 2018.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu