Новини, Стартапи

Стартап з українським корінням Finturi привернув €2 млн на розвиток блокчейн-технологій кредитування

12 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Голландський Фінтех-стартап з українським корінням Finturi привернув € 2 млн в ангельському раунді фінансування. Про це повідомляє портал EU-Startups.

Інвестором став голландський фонд NetSam Participaties. Заснований у вересні 2018 року Finturi планує направити отримані кошти в ріст і розвиток продукту.

Finturi розробляє платформу, яка дозволить бізнесу отримувати кредити під заставу дебіторської заборгованості. У стартапі обіцяють, що за допомогою блокчейн-технологій і штучного інтелекту транзакції через платформу Finturi будуть безпечними і швидкими.

Кредитування під заставу дебіторської заборгованості передбачає, що підприємство може запропонувати кредитору будь-які неоплачені рахунки. За даними на сайті Finturi, бізнес отримає кредит в розмірі 80% від заборгованості протягом 24 годин, а кредитору потім повернеться сума з відсотками.

Очікується, що Finturi запустить платформу для кредиторів і позичальників в третьому кварталі 2019 року.

У Finturi чотири засновника: вихідці з України Руслан Плахута і Сергій Бомко і голландці Йоханнес Брауер і Еріх Шнокель. Всього в команді стартапу 12 осіб.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu