Новини, Технології

Microsoft оновив веб-версію Skype для Web, яка більше не працює в Safari, Firefox і Opera.

10 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Microsoft запустила нову веб-версію Skype з HD-відеодзвінки і записом розмови. Після оновлення додаток перестав працювати в браузерах Safari, Firefox і Opera,  повідомляєVentureBeat. Але підтримує лише браузери Microsoft Edge та Google Chrome – і Chromium, такі як Вівальді.

У повідомленні для VentureBeat представник Microsoft компанії підтвердив, що кількість браузерів, що підтримуються скоротилась. Це пов’язано з тим, що сервіс використовує технології передачі даних в реальному часі, які можуть бути по-різному використані в браузерах. Компанія прийняла рішення зосередити увагу на найбільш популярних програмах серед користувачів.

Представники Microsoft попередили про припинення підтримки Safari, Firefox і Opera ще в лютому 2019 року. Однак компанія не уточнює, чому прийшла до такого висновку, але причина швидше за все полягає у відкритому стандарті WebRTC. Його також використовують Facebook Messenger і WhatsApp, через що дзвінки в них не працюють в Safari, коментує VentureBeat.

У заяві корпорації Майкрософт представник додав, що Skype для Web підтримує лише дві операційні системи: Windows 10 і Mac OS X 10.12 або вище. Програма (для настільних ПК) Skype продовжує підтримувати більш широкий спектр операційних систем.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu