Spectr вподобав, Спільнота

Курси та стажування в провідних IT компаніях України

16 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Всі мріють працювати в IT чи стати “айтішником”, але не всі розуміють, що це досить непросто, а часто навіть складно.
Але головне це бажання, терпіння та постійна робота над собою. А щоб вам було простіше, ми підготували для вас список тренінгів, курсів та стажувань, які стартують найближчим часом. Є як платні, так і безкоштовні.

Курси від EPAM

У ЕРАМ є безкоштовні курси для іOS-розробників, Java і .NET розробників, UI/UX-дизайнерів, QA-фахівців, тестувальників тощо. Можна вчитись у Львові, Києві, Харкові та Вінниці.

Для участі не обов’язково, але бажано мати технічну освіту. Відбір у групи відбудеться у декілька етапів: мовний тест, технічний тест, співбесіда з рекрутером та технічна співбесіда.

Після проходження курсу в разі успішного проходження співбесіди можна отримати роботу у компанії.

IT Academy SoftServe

SoftServe має власну IT Academy, в рамках якої доступні близько 130 курсів за різними напрямками. В Україні можна вчитись у Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпрі, Києві та Харкові.

Є платні та безкоштовні програми. Платні більше націлені на новачків, що хочуть здобути базові навички, безкоштовні – на тих, в кого вже є профільні знання. Відбір має три етапи: технічний тест, мовний тест та інтерв’ю з експертом.

Genesis IT School

Це безкоштовні курси, після яких студенти можуть претендувати на позицію Junior як Product Manager, Marketing Manager, Analyst, Data Analyst, User Acquisition Specialist.

Навчання відбуватиметься у Києві та триватиме 12 тижнів. 10 тижнів – практичні заняття та 2 тижні – підготовка фінального проекту. Для участі потрібно: від 1 року досвіду роботи в IT та суміжних індустріях, економічна або технічна освіта, англійська рівня Upper-Intermediate і вище. Набір – 25 осіб.

Заявки приймають до 26 травня. Старт навчання – 8 липня.

MacPaw

Це літня програма оплачуваних стажувань у Києві. Заявки приймають до 5 травня.

Шукають стажерів за спеціальностями: macOS і iOS-розробка, QA. продуктовий менеджмент, Agile, техпідтримка, PPC і дизайн. Стажери працюватимуть в компанії з 10 червня до 30 серпня по 30 годин на тиждень. Фінальне завдання – 2-тижневий хакатон і створення власного продукту.

Для участі треба заповнити заявку до 5 травня. До 15 травня їх опрацюють та надішлють або відмову, або запрошення на співбесіду з рекрутером чи ментором. Після всіх співбесід оберуть по 2 стажери на кожен напрямок.

Стажування від Samsung

Підрозділ Samsung R&D Institute Ukraine відкриває стажування за напрямком “ШІ/Машинне навчання” для студентів III-VI курсів зі знаннями фундаментальних дисциплін та C/C++, Java, Python.

Стажування платне та триватиме від 6 до 12 місяців. Учасників розіб’ють на групи по 5-10 осіб та нададуть досвідчених менторів. Графік гнучкий – 20 годин/тиждень з можливістю збільшення навантаження за взаємною згодою.

Кандидати повинні будуть пройти технічний 4-годинний тест. Заявки приймають до 3 липня.

Sigma Software University

Sigma Software University є у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Тут проводять навчальні курси та тематичні зустрічі. Навчання платне, список програм є на сайті компанії. Базові вимоги для участі – знання англійської (Pre-Intermediate), свій ноутбук і технічна підготовка.

Також у Sigma Software є інтернатура. Вона триває по 3-6 місяців і забезпечує глибоке занурення в роботу. Учасникам виплачують стипендії та надають ментора, який допомагає в навчанні.

GlobalLogic

Компанія має декілька освітніх програм для студентів, що проходять у НТУ КПІ, НУ “Львівська політехніка” та Харківському національному університеті радіоелектроніки. Серед них:

Підготовчі курси для студентів GL BaseCamp.
Курси безкоштовні та тривають 3 місяці. Спеціалізація – C++, .Net, JS, QA. Після завершення потрібно представити свій проект або скласти тест. Щоб потрапити на курс, треба пройти онлайн-тестування.

GL University joint courses.
Ці курси включені у навчальну програму як факультативи. Програми курсів узгоджені з експертами компанії, а самі експерти залучаються до проведення лекцій і практичних занять. Напрямки: С/Embedded, Machine Learning C ++.

GL University Proof of Concepts.
Це програма для викладачів та студентів – спільний навчальний проект компанії та технічних університетів. Учасники вчаться працювати в команді, отримують досвід роботи над проектами та вивчають потрібні на ринку технології. Напрямки: С/Embedded, Machine Learning C ++.

GL trainee Program.
Це менторська програма для спеціалістів-початківців. В перші три місяці роботи кожен спеціаліст отримує ментора та долучається до команди, аби працювати над спільним проектом. Так можна навчатись, виконуючи реальні задачі. Ментор також допомагає з рекомендаціями книг та відвідування внутрішніх тренінгів і TechTalks. Напрямки: QA, AQA, C ++, C Embedded, DevOps, JS., Machine Learning, Java.

Щоб стати інтерном, потрібні базові технічні навички, відсутність комерційного досвіду роботи та англійська рівня Intermediate.

Grammarly

Це літня п’ятиденна школа Grammarly CompLing у Києві. Навчання відбуватиметься з 8 до 13 липня. Учасників навчатимуть базової обробки тексту з Python, статистичному аналізу, роботі зі спеціалізованими програмними бібліотеками тощо.

Умови для участі: лінгвістична освіта, мінімум четвертий курс; знання структурної лінгвістики; базові навички програмування на Python (змінні, умови, цикли, функції); знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate.

Netpeak

У компанії є освітній центр, де навчають тих, хто хоче долучитися до Netpeak. Список курсів постійно оновлюється, з ним можна ознайомитись на сайті. Зараз відкритий набір на програми по SEO та IT-продажам.

Навчання безкоштовне, після завершення курсів видають диплом. Основні вимоги: якісно виконувати домашні завдання та тестування, не прогулювати.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu