Гаджети

Перший погляд на Galaxy Fold – огляд провідних видань

16 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Samsung, показала гнучкий смартфон Galaxy Fold в лютому 2019 року, але лише зараз дала журналістам протестувати пристрій в реальних умовах. Вони винесли позитивний вердикт: не дивлячись на неминучі мінуси, смартфон не виглядає сирим прототипом.

Огляд Samsung Fold від Wired

Перший погляд на Galaxy Fold - огляд провідних видань - gadzhety
Лорен Гуд з Wired порівняла смартфон з двома ліжками, які поставили поруч. Вона також впевнена, що не витратить $1980 на цей пристрій. В руках складений Galaxy Fold відчувається як пульт від телевізора. Але у відкритому стані 7,3 дюймовий екран вражає – хоча довго тримати його однією рукою некомфортно.

Вона зазначила технічні виклики, з якими вдалося впоратися інженерам Samsung: вони ретельно опрацювали шарнір, щоб зазор не перевищував 4 мм, а також розділили батарею на дві секції і розмістили антени так, щоб смартфон ловив мережу в будь-якому режимі користування. Журналіст впевнена, що особливо добре Galaxy Fold підійде для читання – його великий екран наближає пристрій до планшетів.

Engadget про Galaxy Fold

Автор Engadget Шерлін Лоу розповіла, що відкривати і закривати смартфон «весело», а ось до управління треба звикнути. Вона також розкритикувала менший екран – він виглядає занадто витягнутим і затиснутий між рамками.

Користуватися ним варто лише в разі потреби. Наскрізний висновок той же – Galaxy Fold виявляється набагато більш завершеним, ніж здається на перший погляд. Навіть вигин по центру екрану цілком можна терпіти, хоча і створює невеликі візуальні спотворення. Автономність протестувати не вдалося.

Правда, всі ці особливості відступають перед одним простим фактом – Galaxy Fold явно не призначений для пересічних покупців. Це добре упакований proof of concept, який доводить, що Samsung ще здатна дивувати.

The Verge про Galaxy Fold

Журналіст The Verge Дітер Бо резюмував: пристрій виглядає набагато більш завершеним, ніж здається на перший погляд.

Вигин екрану, який ділить навпіл основний екран на 7,3 дюйма, на ділі не такий страшний – до нього швидко звикаєш. Крім того, Samsung і Google непогано пропрацювали софтверну частину: на Galaxy Fold можна одночасно запустити до трьох додатків і вони поділять між собою екран. Насправді, пристрій відчувається як маленький планшет, а не великий смартфон.

Його фронтальна панель – витягнутий екран на 4,6 дюйма – залишає бажати кращого. В такому форматі Galaxy Fold виглядає занадто товстим і незручним. Є питання і до камер: у Fold відразу шість об’єктивів, частина з них створюють великий виріз в кутку основного екрану. На думку Бо, ними можна було пожертвувати, а самих камер занадто багато.

Час роботи протестувати не вдалося – Samsung заявляє про повноцінний день активного використання, не вказуючи точних специфікацій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu