Бізнес, Новини

В Україні запустили бота, який допомагає підприємцям платити податки і здавати звіти

07 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанії «ЛІГА: Закон» та «Юскутум» запустили чат-бота ReporTax для ФОП. За словами розробників, бот вміє розраховувати і сплачувати податки, а також подавати звіти до держорганів. Підприємці можуть пропустити крайні терміни подачі звітності або податкових платежів, що призводить до штрафів – а бот вміє нагадувати дати і пояснювати проблемні питання з податками, повідомляють його творці. Про це повідомляє AIN.

Сервіс коштує 75 грн на місяць, оплату знімають в момент сплати податків раз на місяць.

В Україні запустили бота, який допомагає підприємцям платити податки і здавати звіти - news, businessВ Україні запустили бота, який допомагає підприємцям платити податки і здавати звіти - news, business

ReporTax працює в тестовому режимі в Telegram, скоро запустять і його версію в Facebook Messenger. Зараз він працює тільки для третьої групи ФОП без оформлених співробітників (в Україні зараз зареєстровано близько 1,85 млн підприємців-фізосіб, і з них більшість працює саме на цій групі.

В Україні запустили бота, який допомагає підприємцям платити податки і здавати звіти - news, business

Щоб вести бухгалтерію за допомогою бота, потрібно пройти процедуру реєстрації, передати йому дані на зразок електронної пошти та податкового номера, і завантажити електронний підпис. Далі бухгалтерська робота буде проводитися автоматично: бот буде задавати питання і на основі отриманих даних здійснювати платежі й оформляти документи. Зараз він вміє розраховувати і сплачувати єдиний податок (для третьої групи – 5% надходжень), єдиний соціальний внесок, подавати звіти в податкову і пенсійний фонд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu