Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Telegram офіційно отримав Premium-версію. Що зміниться для інших

20 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У месенджера Telegram офіційно з’явилася Premium-підписка. Крім того, розробники додали декілька нових функцій і для решти користувачів. Про це повідомили в офіційному блозі месенджера.

Що сталося

Уже декілька місяців інсайдери та розробники говорили про запуск платної версії Telegram. На початку червня навіть з’явилася інформація про функції, які отримають користувачі платного месенджера. Зокрема, розшифровка аудіоповідомлень, завантаження файлів до 4 ГБ, відсутність реклами у великих каналах та інше.

19 червня Telegram офіційно запустив Premium-версію. Користувачі вже можуть перейти на неї після оновлення застосунку. Місячна вартість Telegram-підписки — $5,99 на місяць.

Крім того, в Telegram з’явилися нові можливості й у безоплатній версії:

  • У публічних групах тепер є можливість вступу за заявкою. Адміністратори можуть перевіряти кожного учасника та навіть написати йому особисте повідомлення з правилами участі в каналі, дізнатися про причини вступу тощо.
  • Публічні особистості, організації та боти можуть підтвердити справжність свого акаунту. Після цього з’явиться спеціальна позначка, що цей профіль перевірений. Виглядає він так само як в Instagram або Facebook. Ця позначка виводиться не лише у профілі, результаті пошуку та списку чатів, а й у верхній частині чату.
  • Тепер у ботах розробники можуть розмістити фотографію або відео в розділі «Що вміє цей бот?», щоб продемонструвати його призначення або можливості.
  • У Telegram можна відправляти великі файли (до 2 ГБ та до 4 ГБ у платній версії) з інших застосунків. Анімована стрічка завантаження повідомить, скільки часу необхідно, аби файл відправився.
  • Для користувачів Android-версії додали попередній перегляд чатів, як це було на iOS. Тепер не обов’язково відкривати чат, щоби подивитися повідомлення. Крім того, з’явилися кнопки, які дають змогу вимкнути сповіщення від чату, позначити як прочитаний, закріпити або видалити його.
  • Для користувачів masOS з’явилася можливість створювати анімовану заставку з емодзі або наліпками Telegram. Також можна встановити власний фон для цього зображення.

Telegram Premium

Для користувачів підписки Telegram Premium практично всі ліміти збільшуються вдвічі. Передплатники зможуть завантажувати файли об’ємом до 4 ГБ, завантажувати файли на максимальній швидкості, відправляти унікальні стікери та реакції, використовувати додаткові інструменти для керування чатами.

При цьому всі наявні функції, до яких користувачі вже звикли майже, залишаються безкоштовними для всіх. На додаток, навіть ті, хто не має Telegram Premium, зможуть отримати деякі переваги, доступні власникам підписки. Наприклад, всі користувачі можуть завантажувати великі файли та переглядати стікери, відправлені передплатниками, а також приєднуватися до раніше доданих ексклюзивних реакцій на повідомлення.

Вартість підписки складає $4,99 в місяць і зараз вона доступна лише власникам iPhone (починаючи з версії Telegram 8.8.). Коли вона буде доступна Android користувачам — невідомо.

Завантаження файлів об’ємом до 4 ГБ

Усім користувачам доступне безкоштовне завантаження фото, відео та інших файлів об’ємом до 2 ГБ кожен та необмежену кількість місця у хмарному сховищі Telegram.

З підпискою Telegram Premium максимальний розмір файлу, що завантажується, збільшиться до 4 ГБ (це близько 4 годин відео з роздільною здатністю 1080p або 18 днів аудіо).

Прискорене завантаження

Передплатники можуть завантажувати фото, відео та документи на максимальній швидкості без обмежень. Швидкість завантаження будь-яких файлів у власників Telegram Premium буде залежати лише від якості інтернет-з’єднання.

Вдвічі менше обмежень

З Telegram Premium можна оформити до 1000 підписок на канали, створити до 20 папок, у кожну з яких помістити до 200 чатів, підключити четвертий обліковий запис у додатку, закріпити до 10 чатів в основному списку та зберегти до 10 обраних стікерів.

У розділі «Про себе» підписники зможуть залишити довший опис, а також використовувати будь-які посилання, а ще власники Telegram Premium можуть одночасно використовувати до 20 коротких публічних посилань t.me/ для своїх груп і каналів.

Розпізнавання голосових повідомлень

Завдяки новим функціям підписникам буде доступна можливість розшифровки голосового повідомлення прямо всередині месенджера. Все, що вам надіслали у вигляді голосового можна буде просто прочитати.

Вимкнення реклами

У публічних каналах з великою кількістю передплатників час від часу з’являються повідомлення, які рекламодавці розміщують через офіційну платформу Telegram. Для власників передплати Telegram Premium вони будуть приховані.

При цьому на рекламу, яку публікує адміністратор каналу підписка ніяким чином впливати не зможе, її користувачі продовжать бачити.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu