Spectr вподобав, Новини, Спільнота

Соціальні мережі майже не впливають на ставлення до життя у підлітків – дослідження

08 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Група вчених з Оксфордського університету вирішила з’ясувати, чи є зв’язок між середнім часом, який підлітки проводять в соцмережах, і їх задоволеністю життям. Незважаючи на гіпотези, зв’язок виявивсь мінімальним, пише BBC.

Соціальні мережі майже не впливають на ставлення до життя у підлітків - дослідження - community, news, spectrliked

«99.75% людської задоволеності життям ніяк не залежить від використання соцмереж», – кажуть дослідники. Вони вивчили поведінку 12 000 британських підлітків і прийшли до висновку, що побоювання багатьох батьків мають мало підстав. Сім’я, друзі і шкільне життя надають незрівнянно більший вплив на підлітків. «Батьки не повинні турбуватися про час, який їхні діти проводять соцмережах. Ми занадто сфокусовані на часі, але пора забути про це », – запевняють вчені.

При цьому є інші взаємозв’язки, які ще належить досліджувати. Наприклад, чи є зв’язок між часом, проведеним підлітками в соцмережах, і якістю їх сну. «Ми рекомендуємо сім’ям слідувати нашим рекомендаціям, опублікованими раніше – не користуватися смартфонами протягом години до сну», – радять дослідники.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu