Новини

Apple випустила першу за 10 років гру для iPhone

08 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Apple вперше за 10 років представила власну гру для iPhone, що отримала назву Warren Buffett’s Paper Wizard . Про це повідомляє MacRumors.

«Не дивлячись на те, що розробником гри в App Store вказана Wildlife Designs Inc, додаток ліцензованеий, обслуговується та керується Apple відповідно до його положень і умовами, що робить цю гру першої, розробленою Apple для iPhone з 2008 року», – зазначає видання.

Головний герой гри – Уоррен Баффет, один з найбільших в світі інвесторів. Його інвестиційна компанія Berkshire Hathaway на кінець 2017 року володіла 165 млн акцій Apple.

Apple випустила першу за 10 років гру для iPhone - news

Гравці Warren Buffett’s Paper Wizard повинні будуть розвозити по домівках газети, заробляючи «бакси Уоррена». Головне завдання доставщика – задати траєкторію, щоб потрапити в ціль. Складність гри поступово зростає, поки гравці роблять шлях від Омахи до штаб-квартири Apple в Купертіно.

Гра підходить для iOS 11 і пізніших версій, її можна завантажити безкоштовно.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu