Новини, Стартапи

Сервіс доставки Glovo залучив $169 млн. Загальна сума інвестицій досягла $346 млн

09 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс кур’єрської доставки Glovo залучив $169 млн інвестицій в рамках раунду D. Інвесторами виступили компанії Lakestar, Drake, Idinvest Partners і Korelya Capital.

Для чого і на що підуть грошу

Залучені кошти Glovo вкладе в кілька напрямків. Компанія хоче збільшити штат технічних співробітників, набравши 300 IT-фахівців. Крім цього, сервіс розширить категорії послуг, які стосуються не тільки їжі, але і доставки одягу з хімчистки, алкоголю, товарів з аптек та продуктів з супермаркетів.

В рамках останнього напрямку стартап працює над інструментом dark supermarkets, в рамках якого супермаркети зберігають до 1000 найменуваннь спеціально для кур’єрів Glovo. «Таким чином час доставки продуктів з супермаркету складе 20 хвилин після оформлення замовлення. Цей раунд інвестицій сприятиме розширенню dark supermarkets на пріоритетних для компанії ринках », – прокоментували в компанії.

Glovo також продовжить розвивати свій новий проект Cook Room – «віддалена» кухня. «На сьогодні ми відкрили такі кухні в декількох містах Іспанії і прагнемо розширити мережу по всьому світу», – відзначили представники сервісу.

За час існування Glovo залучив близько $346 млн інвестицій. Стартап був заснований в Барселоні в 2015 році і зараз працює в 23 країнах, включаючи Україну. В Україні Glovo запустився в 2018 році і зараз доступний в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu