Партнерська новина, Стартапи

Bolt запускає доставку їжі в Таллінні

21 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська платформа виклику автомобілів Bolt запускає послугу доставки їжі ― Bolt Food. Першим містом, в якому з’явиться цей сервіс, стане Таллінн, а до кінця року така доставка буде представлена ​​в декількох містах Європи й Африки.
Про це UAspectr розповіли представники компанії.

Євген Кабанов, керівник із розвитку продукту Bolt: «У нас понад 25 мільйонів клієнтів по всьому світу. За останні роки попит на доставку їжі є досить високим. Щоб зробити такий сервіс простим і зручним для користувачів, необхідно серйозно підійти до роботи над базовою технологією й операціями. На щастя, у нас є перевага завдяки готовій інфраструктурі та досвіду, який ми накопичили під час роботи в якості платформи виклику автомобілів.

Bolt запускає доставку їжі в Таллінні - startups, partners

Сервіс виклику автомобілів Bolt організований дуже ефективно, тому наші пропозиції для водіїв і пасажирів є найкращими на ринку. Подібним чином ми плануємо організувати і сервіс доставки їжі ― встановити нижчі ціни порівняно з конкурентами та запропонувати найкращі умови для кур’єрів. Для ресторанів головна цінність роботи з Bolt Food ― це лояльна база клієнтів, які вже люблять наш бренд і довіряють йому».

«В Україні попит на доставку їжі також є досить високим. Ми бачимо великий потенціал і працюємо над тим, щоб запустити сервіс доставки їжі в Україні вже в 2020 році», ― коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

До кінця поточного року сервіс також планують запустити у Латвії, Литві та Південній Африці, а в 2020 році ― на інших ринках Європи й Африки. Ресторани та кур’єри можуть зареєструватися в додатку Bolt Food на сторінці food.bolt.eu

У 2018 році Bolt став першою платформою, яка запустила прокат електросамокатів у своєму додатку. Вихід Bolt на ринок доставки їжі знаменує розширення платформи та надання клієнтам додаткових транспортних послуг.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu