Маркетинг, Новини

Три помилки, які дорого вам обійдуться при запуску сайту

18 Травня, 2019

Підприємець Джин Маркс розповів про невдалий досвід відкриття оновленого сайту своєї компанії. Ось які помилки призвели до провалу. Переклад статті з сайту Entrepreneur.

Помилка 1: я дивився на кількість, а не на якість елементів Google AdWords

Якщо вам потрібно знайти якийсь сервіс, ви, швидше за все, його загугли, так? Надихнувшись цією думкою, я взявся за AdWords і в підсумку спустив в унітаз купу грошей.

Що ж пішло не так? Справа в тому, що я не розумів базові принципи роботи Google AdWords – головне не кількість, а якість. Десятки загальних і популярних ключових слів приводили мені купу відвідувачів, але всі вони так і не ставали лідами. Вони заходили на сайт і тут же його покидали – відсоток відмов у нас сягав 95%. У підсумку через свою помилки я витратив місячний бюджет всього за кілька днів.

Як я все виправив: я зрозумів, що вигідніше привести 100 якісних відвідувачів, ніж тисячу непотрібних, тому вибрав в AdWords більш конкретизовані і менш популярні ключові слова. Одним словом, я вибрав не кількість, а якість. Відсоток відмови знизився і люди стали проводити більше часу на моєму сайті.

Помилка 2: я недооцінив цікавість людей в інтернеті

Інтернет – веселе місце. Кожну секунду ним користуються мільярди людей і давайте визнаємо: більшість з них не навчалися в Гарварді. Через те, що спочатку я вибрав занадто загальні слова для AdWords, люди бездумно по ним клікали. Мені задавали питання про нерухомість в Нью-Джерсі і про те, де знайти хорошого бухгалтера у Флориді. Я виявив, що люди клікають по всьому, що бачать, а потім витрачають мій час даремно. Навіть потенційні клієнти задають купу питань про те, що, здавалося б, детально і зрозуміло викладено на сайті. Але з’ясувалося, що деяка інформація була не настільки очевидною, як я думав.

Як я все виправив: я зробив сайт більш зрозумілим. Додав розділи «Часті питання» і «Про нас», а також завантажив ролики, що пояснюють, чим займається моя компанія. Це трохи допомогло, але так і не вирішило проблему. А все тому, що допустив третю помилку.

Помилка 3: я забув, що працюю з людьми

При запуску сайту мені здавалося, що клієнт, якому потрібні наші послуги, зайде на нього, ознайомиться з потрібною інформацією і реєструється. Це було б так само просто, як купити книгу на Amazon або керамічну кружку на Etsy. Гроші лилися б мені рікою в кишеню, поки я попивав коктейлі на Карибських островах. Зрозуміло, цього не сталося.

Більшості потенційних клієнтів потрібно було щось більше. Я пропонував послуги своєї компанії за ціною від $65 за місяць обслуговування. Це чималі гроші і не кожен зважиться ось так їх віддати – особливо скептично налаштованими бувають власники бізнесів. Людям потрібні гарантії. Вони хочуть розуміти, з ким мають справу.

Три помилки, які дорого вам обійдуться при запуску сайту - news, online-marketing
Як я все виправив: я додав довідковий телефон і можливість зв’язатися з оператором через чат. Також тепер на сайті можна скачати безкоштовну технічну документацію, якщо користувач залишить свою пошту. Пізніше я зв’язувався з відвідувачами поштою, відповідав на їхні запитання і делікатно пропонував наші послуги. Я також писав і старим клієнтам. Одним словом, я всіляко дбав про своїх користувачів.

Можливо, не варто робити абсолютно все з перерахованого, але, так чи інакше, сайт став працювати. Кількість реєстрацій збільшилася, правда довелося витрачати більше ресурсів. Якщо ви хочете, щоб сайт вашої компанії приносив вигоду, уникайте помилок, які я допустив.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu