Маркетинг, Новини

Три помилки, які дорого вам обійдуться при запуску сайту

18 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Підприємець Джин Маркс розповів про невдалий досвід відкриття оновленого сайту своєї компанії. Ось які помилки призвели до провалу. Переклад статті з сайту Entrepreneur.

Помилка 1: я дивився на кількість, а не на якість елементів Google AdWords

Якщо вам потрібно знайти якийсь сервіс, ви, швидше за все, його загугли, так? Надихнувшись цією думкою, я взявся за AdWords і в підсумку спустив в унітаз купу грошей.

Що ж пішло не так? Справа в тому, що я не розумів базові принципи роботи Google AdWords – головне не кількість, а якість. Десятки загальних і популярних ключових слів приводили мені купу відвідувачів, але всі вони так і не ставали лідами. Вони заходили на сайт і тут же його покидали – відсоток відмов у нас сягав 95%. У підсумку через свою помилки я витратив місячний бюджет всього за кілька днів.

Як я все виправив: я зрозумів, що вигідніше привести 100 якісних відвідувачів, ніж тисячу непотрібних, тому вибрав в AdWords більш конкретизовані і менш популярні ключові слова. Одним словом, я вибрав не кількість, а якість. Відсоток відмови знизився і люди стали проводити більше часу на моєму сайті.

Помилка 2: я недооцінив цікавість людей в інтернеті

Інтернет – веселе місце. Кожну секунду ним користуються мільярди людей і давайте визнаємо: більшість з них не навчалися в Гарварді. Через те, що спочатку я вибрав занадто загальні слова для AdWords, люди бездумно по ним клікали. Мені задавали питання про нерухомість в Нью-Джерсі і про те, де знайти хорошого бухгалтера у Флориді. Я виявив, що люди клікають по всьому, що бачать, а потім витрачають мій час даремно. Навіть потенційні клієнти задають купу питань про те, що, здавалося б, детально і зрозуміло викладено на сайті. Але з’ясувалося, що деяка інформація була не настільки очевидною, як я думав.

Як я все виправив: я зробив сайт більш зрозумілим. Додав розділи «Часті питання» і «Про нас», а також завантажив ролики, що пояснюють, чим займається моя компанія. Це трохи допомогло, але так і не вирішило проблему. А все тому, що допустив третю помилку.

Помилка 3: я забув, що працюю з людьми

При запуску сайту мені здавалося, що клієнт, якому потрібні наші послуги, зайде на нього, ознайомиться з потрібною інформацією і реєструється. Це було б так само просто, як купити книгу на Amazon або керамічну кружку на Etsy. Гроші лилися б мені рікою в кишеню, поки я попивав коктейлі на Карибських островах. Зрозуміло, цього не сталося.

Більшості потенційних клієнтів потрібно було щось більше. Я пропонував послуги своєї компанії за ціною від $65 за місяць обслуговування. Це чималі гроші і не кожен зважиться ось так їх віддати – особливо скептично налаштованими бувають власники бізнесів. Людям потрібні гарантії. Вони хочуть розуміти, з ким мають справу.

Три помилки, які дорого вам обійдуться при запуску сайту - news, online-marketing
Як я все виправив: я додав довідковий телефон і можливість зв’язатися з оператором через чат. Також тепер на сайті можна скачати безкоштовну технічну документацію, якщо користувач залишить свою пошту. Пізніше я зв’язувався з відвідувачами поштою, відповідав на їхні запитання і делікатно пропонував наші послуги. Я також писав і старим клієнтам. Одним словом, я всіляко дбав про своїх користувачів.

Можливо, не варто робити абсолютно все з перерахованого, але, так чи інакше, сайт став працювати. Кількість реєстрацій збільшилася, правда довелося витрачати більше ресурсів. Якщо ви хочете, щоб сайт вашої компанії приносив вигоду, уникайте помилок, які я допустив.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu